Akademi Dergisi

is creating Video, Sohbet, Tarih, Siyaset, Mehmet Fahri Sertkaya

0

patrons

$0

per month

About Akademi Dergisi

Dikkat! Paylaşımlarımızı güncel olarak takip etmek istiyorsanız buradaki notu mutlaka okuyun: Bizi, gerçek sahibi CIA olan Amerikan sosyal ağlarında TAMAMEN bitirdiler. Paylaşımlarımızı kimse görmüyor, hiçbir yere yayılmıyor ve sayfalarımızı aratıp bulabilen bile yok. Sekiz senelik geçmişi olan Akademi Dergisi'nin, son dönemde telaş hali, panik hali ile ve hukuksuz şekilde kapatılan sayfalarının yerine yenilerini açtık ve onların da takipçileri aylardır ARTMIYOR. Aylar sonra bu sayfalarda iki yüz takipçi bile yok.   

Güncel paylaşımlarımız artık SADECE Telegram grubumuzda devam ediyor. Takip etmek ve bizimle iletişim kurmak için, çok güvenilir olan, bütün dünya devletlerinde kullanılan, yüz milyonlarca takipçisi olan Telegram uygulamasını tercih edin. - Telegram uygulamasını şuradan kurabilirsiniz: http://www.telegram.org - Her gün düzenli olarak paylaşımlarımız Telegram grubumuzda yapılıyor. Akademi Dergisi Telegram grubumuz şurada: http://www.t.me/AkademiDergisi - Mehmet Fahri Sertkaya ile yazışmak için şahsi Telegram profili şurada: http://www.t.me/MehmetFahriSertkaya - Telegram grubumuzu takip etmek için PC'ye ya da mobil cihazlara uygulama kurmak zorunda değilsiniz. http://web.telegram.org üzerinden, bir web tarayıcı ile (uygulama kurmadan) oturum açabilirsiniz. - Telegram, Akademi Dergisi tarafından üretilmiş bir uygulama değildir. Dünyanın onlarca ülkesinde çok uzun süredir yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan bir uygulamadır ve kullanmanız durumunda size hukuki bir sıkıntı çıkartmaz. Bylock gibi bir uygulama değildir. Prensip olarak WhatsApp'tan hiç farkı yoktur ve ondan daha kalitelidir, güvenlidir. WhatsApp, doğrudan CIA'ya bağlı bir uygulamadır ve derhal terk edilmelidir. *** Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde 'Süleymancılar' denilen 'Süleymanlılar' cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz: - İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com - Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati
Goals
$0 of $2,500 per month
Akademi Dergisi, yaklaşık 10 senedir kamu yararına ve ücretsiz ve kesintisiz olarak yayın yapan bir e-dergidir. An itibari ile yüz kadar farklı blogu, birkaç markalaşmış sitesi, video kanalları, on binlerce yazılı yayını, binlerce videosu ücretsiz olarak insanlığın istifadesine açıktır. Her ay bunlara yüzlercesi eklenmektedir. Destekleriniz bu hizmetin devamlılığını sağlayacağı gibi, sayısını, sıklığını ve gücünü de artıracaktır. Akademi Dergisi'nin hiçbir yerden reklam geliri dahi yoktur.
1 of 1

Recent posts by Akademi Dergisi