irfan değirmenci

is creating Haber Yorum
Select a membership level
Anca Beraber Kanca Beraber
$1
per month
'Para yok ama karınca kararınca her daim desteğimiz var. Kredi kartımda limit aşımı olmazsa benden sana helalinden 1 Dolar karşılığı Türk Lirası. Umarım Dolar daha da yükselmez!' diyen güzel insanlar, sofranızdaki ekmeği benimle paylaşıyorsunuz ya, sizin de kalbimde kocaman bir yeriniz var. 
İçten Bir Teşekkür
$8
per month
'İrfan Değirmenci Yalnız Değildir' diyenler, doğruları savunmak uğruna kendi hayatında da bedel ödemiş olan, dayanışmanın gücüne inanan gönlü zengin güzel insanlar burada toplanıyor. Neden Türk Lirası değil Dolar derseniz haklısınız. Keşke patreon benzeri bir yazılımı kendimiz icat etmiş olsaydık!
Bir Eksiğimizi Tamamlarız
$15
per month
'Yıllardır her sabah bayiden aldığım iki gazeteden birini artık almıyorum. O gazetenin en başta okuruna saygısı kalmadı' diyenler, burada buluşuyor, okuruna sayıgısı kalmayan gazeteye para vermek yerine izleyenini hiç aldatmamış İrfan Değirmenci'nin mesleğini yapmaya devam etmesi için sponsor oluyor. Bu parayla yayınların daha kaliteli hale gelmesi için bir eksik tamamlanır. Teşekkürler.

45

patrons

About irfan değirmenci

Televizyonları onların olsun, onurlu yaşamımız bizim. Doğrunun, haklının yanında dimdik durduk yıllarca. Güç para demekti onlara göre. Para kaybetmeyi göze aldık, doğru tarafta durmaya devam ettikçe güçlendik. Beş parasız kalsak da paranın satın alamayacağı bir büyük güven kazandık. Kamera önünde doğruları anlatmayı sürdüreceğim şimdi. Güveninizi asla zedelemeyeceğime, her daim haklının yanında olacağıma söz veriririm. İrfan Değirmenci ile Ana Haber'i hazırlayıp haftanın beş akşamı size her koşulda ulaştırmak için şimdi desteğinize ihtiyacımız var.  7/24 haberin içinde olmaya, hayatımızda başka hiçbir etkinliğe zaman bırakmayacak kadar yoğun çalışmaya ihtiyacımız olacak. Bunun için desteğinize ihtiyacımız var. Patron sizsiniz, patron halk, patron izleyici. Bunu medyayı kontrol altına alan siyasetçilere de medyasını o siyasetçilerin elinde oyuncak eden patronlara da göstereceğiz...Damlaya damlaya özgür ve güçlü bir ana haber bültenini büyüteceğiz.
Goals
45 of 1000 patrons
olursa olur olmazsa bir çay içer devam ederiz....
1 of 1

Recent posts by irfan değirmenci

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits