Joran

is creating Vlogging, gaming and filming

Select a membership level

Potulný obchodník
$5
per month
Dočká se poděkování a místa v Síni slávy.
Poddaný
$10
per month
Tento patron se stane součástí chatové skupiny Jarlovo vyslyšení. Jedná se o skupinový chat, ve kterém mi můžete psát vaše nápady, které by se daly hezky zrealizovat, nebo mi pokládat různé otázky, které Vám buď zodpovím v chatu, nebo Q&A videu. Poddaný bude v Síni slávy zapsán jako věrný poddaný.
Věrný služebník
$15
per month
Tento patron se stane součástí chatové skupiny Hodovní síň, ve které si budeme povídat o všem možném, ať se jedná o důležité věci, nebo jiné nesmysly... o čem jiném se na hodech take mluví že? Věrný služebník bude v Síni slávy zapsán jako jeden z těch věrných.

0

patrons

$0

per month

About

Zdravím,

Jmenuji se Jiří a na Internetu vystupuji pod přezdívkou Joran.
Pokud jsi na mě narazil/a náhodou, nebo jsi sem byl poslán/a přes Youtube, jistě chceš vědět, do čeho tvé darované peníze půjdou. Jak by řekl Tomio Okamura... "Já Vám na to odpovím!"

Jsem videobloger, vášnivý hráč a také miluji psaní a natáčení různých minifilmů. Přemýšlím i nad hudbou, ale na to se teď momentálně neorientuji. 

Na YouTubu působím už několik let, ale má tvorba nemá velký dosah a proto nemám ani tak velký úspěch, jako jiní tvůrci. A právě proto si přeji změnu!

Nemusíš se o své peníze bát, že bych je utratil za alkohol, párty, nebo je všechny projedl ve fastfoodu. Každá investovaná koruna bude prostředkem ke zdokonalování tvorby...

Tím je myšlena lepší vizuální úroveň videí, lepší zvuk, lepší technologie pro střih videí a živé vysílání. Kdo ví, možná také později i pro budoucí hudební kariéru, ale to je zatím pouze vysněná záležitost, která momentálně není zrovna snadno dosažitelná.   

Ti, kteří aktivně podporují mou tvorbu na Patreonu dávají postupně více šancí na kompletní nezávislost na počtu zhlédnutí a reklamách, což má obrovskou výhodu v tom, by že ani případný velký pád samotného YouTube neznamenal zánik mé tvorby.

UPOZORNĚNÍ
FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY JSOU NEPOVINNÉ A POKUD MĚ BUDETE CHTÍT FINANČNĚ PODPOŘIT, DOBŘE SI ROZMYSLETE, KOLIK PENĚZ MI DARUJETE, NIKDY NEVÍTE, JESTLI JE BUDETE V BUDOUCNU POTŘEBOVAT!
Goals
$0 of $100 per month
Chcete mít Jorana ve svém šatníku?

Právě tato cílová částka je určena pro merch v podobě triček a náramků. Možná to nebude na velký počet kusů, ale pár triček a náramků by z toho mohlo padnout.

O vyrobená trička bychom si poté mohli dát nějakou soutěž.

1 of 2
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits