Meon

is creating Videa o anime (a Japonsku)
Select a membership level
Přispějte podle toho, jakou hodnotu pro vás mají má videa!
$1
per 30 minut editovaných videí
Nechci po lidech, aby nutně platili víc, než chtějí. Zde může každý může přispět, kolik chce!

Získáte nejen můj věčný vděk, ale navíc i tyto výhody:
  • Přístup do zvláštní místnosti v Discordu, kde budu psát svůj postup ve tvorbě videí a budete mít možnost hlasovat mezi mnou vybranými tématy.
  • Všichni Patroni aktivní na Discordu získají i pozvání na streamy, při kterých budu pracovat na videích. Můžete se podílet na tvorbě, nebo jen přijít pozdravit!
  • Žádostem na videa od Patronů dávám naprostou prioritu.
  • Jména všech Patronů budou zvěčněna na konci videí.
Includes Discord rewards
Namluvím fanfikce nebo cokoli dalšího
Limited (10 of 10 remaining)
$10
per 30 minut editovaných videí

Lidem se údajně líbí můj hlas, takže jednou za měsíc mi můžete poslat nějakou svou práci a já vám nahraji záznam jejich čtení. Pak vám ho buď pošlu soukromou zprávou nebo zveřejním na Patreonu. Vyhrazuji si právo cokoli odmítnout přečíst, takže mi neposílejte své špatné jaoi fanfikce. (Posílejte jen ty dobré) 


Tato sekce je omezena na 10 lidí a cenou oddělena od obecné, protože jde o hmotnou odměnu, nad kterou bezpochyby strávím alespoň hodinu nebo dvě, aby to bylo povedené. 


K této sekci patří i vše z té předchozí.

Includes Discord rewards

13

patrons

$22

per 30 minut editovaných videí

About Meon

ENGLISH VERSION BELOW

Kdo jsem?

Říkají mi Meon, jsem student Japonských studií a dlouholetý fanoušek všeho spojeného s japonskou kulturou.

Co tvořím?

Na svůj youtube kanál dávám videa každé pondělí editované video týkající se nějakým způsobem témat spojených s anime, mangou, animací, nebo hrami. V minulosti jsem na kanál AMzone tvořil doporučeníshrnutí aktuální sezóny, nebo tématická videa na to, co mě zrovna napadlo, na podobnou tvorbu jsem navázal i po přechodu na vlastní kanál. Dávám tam také záznamy svých přednášek z různých anime conů, pokud jsem zrovna něco odpřednášel.

Co je tenhle Patreon za stránku?

V jednoduchosti jde o způsob, kterým mě můžete finančně podpořit v tvorbě přesně částkou, kterou uznáte za vhodnou. Stojí za to zdůraznit, že se jedná o bezpečnou stránku, kterou používají k získávání podpory i zahraniční youtubeři, kreslíři, animátoři a mnoho dalších lidí snažících se živit se pomocí internetových stránek. Vpravo dole můžete vidět několik tvůrců, které v tuto chvíli finančně podporuji já.

Proč sis zařídil Patreon ty?

V tuhle chvíli cílem Patreonu financovat lepší připojení k internetu, které mě stojí zhruba 500 korun měsíčně. Bydlím na okraji Prahy v oblasti, kde to na kabelovém internetu zrovna nesviští, pomocí mobilního jsem však schopný pracovat na videích mnohem rychleji a efektivněji.

Dodatečné cíle budou přidány později, nejspíše bych však vybrané peníze investoval do výbavy či licencí Adobe programů (V tuto chvíli používám Sony Vegas)

Jak mě bude tento Patreon účtovat?

Tento Patreon vás bude účtovat jednou za každé video, které během měsíce vydám. Samozřejmě je možné nastavit horní hranici účtované částky, aby vás na konci měsíce nepřekvapilo nějaké šílené číslo. Počet může ovlivnit doba strávená na brigádě, škola a nebo zkouškové, nicméně budu se snažit dosahovat alespoň na 4 pětiminutová videa měsíčně. 

Děkuji, že jste se dočetli až sem a jestli jsem vás přesvědčil, že stojím za vaši investici, pak jsem vám moc vděčný :) 
Goals
$22 of $50 per 30 minut editovaných videí
Cosplay Saitamy
Pokud jste mě někdy viděli naživo, tak jste si určitě všimli, že mé hlavě se v osmnácti letech zachtělo být zrcadlem. I proto často slýchávám, že bych měl cosplayovat Saitamu z One Punch Mana.

Tohle je dost peněz na to, aby se mi zaplatil materiál a navíc mi zbylo na makový koláč.
3 of 7

Recent posts by Meon