Michmajstrcz

is creating poučná videa z WoW

Select a membership level

Bojovník
$1
per month

Za darování pouze jednoho dolaru za měsíc, dostanete přístup na Patreon Feed kde můžete najít informace ohledně mojí budoucí tvorby a taktéž se zařadíte do mojí sekce na konci každého videa, kterou věnuji všem, jenž mě podporují přes patreon.

Poručík
$2
per month
Za darování dvou dolarů získáte nejen předchozí odměny ale pohled do zákulisí na moji tvorbu přes obrázky, videa a Audio.
Generál
$4
per month

Za darování čtyř dolarů dostanete všechny předchozí výhody + vaše jméno se dostane víš v sekci na konci každého videa, která je dedikovaná pro všechny moje patreony.

4

patrons

$9

per month

About

Zdravím moje jméno je Michal Baláž ( Michmajstrcz ) a jsem český tvůrce videí který se zaměřuje na příběh ze světa hry World of Warcraft.

Předtím než začnete uvažovat o daru:
Peníze jen tak nenajdete na zemi a i když jste odhodlaní podpořit svého oblíbeného tvůrce na Yt, všechny dary jsou dobrovolné.

Proč zrovna já?
Jsem obyčejný 18 letý kluk, který se rozhodl že začne točit videa na Youtube. První jsem začínal bídně s slabým mikrofonem a cílem dosáhnout 100 odběratelů. Tenhle pokus o využití volného času pro pomoc druhým se později stal zábavou a nakonec koníčkem, ve kterém se hodlám zdokonalovat co to jen jde. Od 0 odběratelů, kdy jsem začínal točit poučná videa ze světa hry Warcraft zaměřená na rady pro nováčky, jsem se dostal k vysvětlování úžasných příběhů a jediné co mě nyní na 3500 odběratelů drží od lepší tvorby je vybavení. 

Kam půjdou všechny darované peníze?
Jako student na střední škole je opravdu těžké vydělat cokoliv co bych mohl věnovat tomuhle koníčku. Každá koruna darována bude využita na lepší vybavení pro tvorbu videí jako je třeba profesionální mikrofon, lepší počítač ( Vzhledem k tomu že ten co mám je 6 roků starý notebook a to způsobuje spoustu problémů s natáčením, editací a vše okolo ) lepší Headset a taktéž kameru v případě že bude zájem o mé reálné já :)

Co z toho budete mít vy?
Spousty nových videí ve kterých se zaměřím na všechny možné témata, které vás zajímají s nejlepší možnou kvalitou kterou vybavení nabídne :) Konec konců nebýt vás, nejsem tu nejspíše ani já :)
Goals
$9 of $100 per month
Každá koruna kterou získanu bude využita na nové vybavení pro častější a kvalitnější videa v mojí tvorbě.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 102 exclusive posts
1
Audio release
49
Images
1
Link
1
Poll
44
Writings
7
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 102 exclusive posts
1
Audio release
49
Images
1
Link
1
Poll
44
Writings
7
Videos

Recent posts by Michmajstrcz

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits