Neo

is creating Youtube Videoları

2

patrons

About Neo

 Bana destekleriniz karşısında size verebilecek çok bir şeyim yok..Eğer yapabileceğimi düşündüğünüz bir şey varsa buradan yazmaktan çekinmeyin, Diğer platformlardan yazarsanız büyük ihtimalle görmem. İrtibat halinde kalalım.Yakın zamanda duyurular, ve tabi ki destekçilere sürprizler olacak.İlerleyen zamanlarda post paylaştığım zaman detayları zaten görürsünüz ve ne yapacağımızı hep birlikte konuşuruz. 

Gelelim peki Neden Destek Olmalıyım? 

Aynı düşünmüyor hayata aynı pencerelerden bakmıyor olabiliriz.Fakat empati yaparak kendimizi birbirimizin yerine koyarak,bazen bazı şeyler için mecbur olduğumuzu anlamak çok zor değil..Konuşmamız,uzlaşmamız,fikir alışverişi yapmamız lazım.

1 ) Bunun ne kadar kötü bir şey olduğunu tahmin edemezsiniz ama bazen insan bazı şeyleri yapmaya mecbur kalabiliyor.Bende isterim her ihtiyacımın şıp diye giderilmesini veya parasız bir hayat yaşamayı ama şuan ki durumda bu mümkün değil..

2) Destekler karşısında tabi ki ayrıcalıklar olmak zorunda..

3) İsmini hatırlamadığım birinin çok güzel bir sözü var, Sadece hayallerimizde özgürüz geri kalan zamanlar için paraya ihtiyaç var.Bunu söylemekten nefret ediyorum ama şuanda herkezin durumu bu şekilde.

4) Kurcalayarak fazla konuşmaya bence gerek yok..Bunlar dışında çok'da başka bir sebep yok açıkçası..

5) Bu işin gönül işi olduğunu unutmayın.Samimiyet HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ..

Teşekkürler Var Olun..
Select a membership level
Kahve İçin Teşekkürler
$1
per month

KİTAP ALIŞVERİŞİ
$5
per month
Yeni çıkan kitapları almak için yeterli bir destek..Bazen her kitap kütüphane vb yerlerde bulunmayabiliyor..Ayrıca düzenimi oturttuktan sonra Türkiye'nin her yerinden kargoyla birbirimize kitap alıp gönderebiliriz.Bunu yapalım.İNSANİ İHTİYAÇLAR
$10
per month
Tek parça yaşama devam etmek gereken ıvır zıvırlar..Bunları düşünmeyip sadece video yapacak motivasyon için teşekkürler. Minimalist biriyim.Yeterli.
PROGRAMLAR VE DİĞER MASRAFLAR
$20
per month
Video yaparken kullandığım yazılımlar için her ay kendi cebimden ücret ödüyorum..Tüm programların ve diğer masrafların bana ortalama olarak aylık masrafı 275 TL civarında.


(Görüntüler,müzikler,telifli videolar dahil değildir.. Onları ücretsiz olanlardan kullanıyorum.. Creative commons lisansı olanlar.)

YÜKSELİŞ
$30
per month
Yayınlarımızın gidişatını çok olumlu yönde etkileyecek ciddi destek..Dilerseniz video sonlarına isminizi yazabilirim.Belirtmen yeterli.


SPONSOR
$40
per month
Yayınlarımıza sponsor olarak daha kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Yukarıda belirttiğim tüm temel ihtiyaçların hepsine destek olmuş, Ayrıca gidişatımıza çok ciddi katkı sağlamış olacaksın. Dilersen video sonuna Sponsor Bkz : Ayşe, Ahmet veya istediğiniz nick nameyi yazabilirim..


ANA SPONSOR
$75
per month
Saydığım tüm ayrıcalıkların hepsi geçerli..

Bunun yanı sıra  ANA SPONSOR olarak dilerseniz adınızı yazabilirim.

Goals
0% complete
Bu nihai hedefe ulaşırsak çok daha iyi şeyler ortaya çıkabilir.
1 of 1

Recent posts by Neo