Rogue Skater

is creating Videos about rollerblading,skating and skating in general.
Select a membership level
Skating Brother
$1
per month
Moji bratia. Pripojíte sa do mojej korčuliarskej rodiny, budem s vami zdieľať openingy a budem sa vám venovať viac. Staneš sa súčasťou Rogue Skating Crew.
Ultimate Skate Brother
$5
per month
Budete so mnou jazdiť, prídem za vami, dáme nejaké jazdy alebo freestyle. Spomeniem vás vo svojom videu v záverečných titulkoch.  Poprípade natočíme niečo spoločne. O zapojení do Rogue Skating Crew ani nehovorím, pretože sa tam automaticky zapojíš.

0

patrons

$0

per month

About Rogue Skater

Volám sa Rogue Skater a korčuľovanie je mojím koníčkom. Keďže ma moji blízki považujú za dobrého jazdca, rozhodol som sa, že sa posnažím tento šport ukázať v inom svetle. Freeride, či freestyle, urban skating alebo in-line - to všetko je súčasťou mojich videí. Taktiež tutoriály, keďže som len človek, robím, čo sa dá. Snáď mi pomôžete tento šport presadiť.
Pretože to začína u Vás.

Prečo Patreon? Keďže na natočenie kvalitných videí je potrebná kvalitná technika + nesmiem zabudnúť na kvalitné korčule. Moje už mám dosť dlho, rád by som si kúpil nejaké nové, no, som len chudobný študent. Ak to cítite rovnako, budem rád, ak mi prispejete aspoň malou čiastkou na ceste za mojím snom. :) 
Goals
$0 of $90 per month
Tieto peniaze budú slúžiť na technické vybavenie pre videá ako napríklad fotoaparáty,videokamery, go pro kamery a podobné kamery. Takisto sa tieto peniažky budú používať na nové korčule, kolieska, šnúrky jednoducho všetko, čo mi zaručí plynulejšiu jazdu.
1 of 2

Recent posts by Rogue Skater