ALABARDA

is creating Youtube'da Sohbet Videoları

Select a membership level

Destek Ol!
$1
per month

Allah tuttuğunu altın etsin ey güzel insan. İnsanlık için küçük ama bizim için büyük bir bağışı başlattın. Her istediğin olsun !!!

Adını Haykıralım Dünyaya!!
$5
per month

Ellerin dert görmesin, tüm işlerin rast gitsin güzel insan. Senin adını videomuzun sonunda söylemek bizim için gurur olacak. 

Haydi Gel İçelim !!
$15
per month

Bir gün gel buyur, tanışalım. Bir çay-kahve içelim. Muhabbet edelim. Desteklerinden dolayı sana minnettar kalalım. 

0

patrons

$0

per month

About

ALABARDA, 3 yakın arkadaşın, Bilim-Tarih ve Gündem üzerine sohbet edip, olayları yorumladıkları; kendi bilgilerini aktarırken, videolara gelecek olan yorumlar sayesinde yeni bilgiler öğrenmeyi amaçlayan bir youtube kanalıdır. Gençlerimiz araştırsın, her duyduklarına inanmayarak, okusun-araştırsın isteğimiz ile bir küçük merak ve araştırma kıvılcımı yakabilirsek ne mutlu bizlere.
Goals
$0 of $300 per month
Öncelikle herkese selamlar olsun. Burada bulunmamızın sebebi, youtube'da yer alan videolarımızın, siz izleyicilerimizin istekleri ve bizim de açıkçası keyfimiz doğrultusunda daha kaliteli hale gelmesi için gereken maddi desteğiniz. 

İlk hedefimiz, sizden gelecek olan destekler ile videolarımızın hem teknik kalitesini arttırmak, hem de içerikleri daha zengin bir şekilde tasarlamak için çalışmalarımızı arttırmayı planlıyoruz. 
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Audio releases
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Audio releases

Recent posts by ALABARDA

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits