Bakma Gör

is creating youtube videos

Select a membership level

Çorbada tuzum olsun/have a hand in
$1
per month
''İçeriklerinizi çok seviyoruz, biz de size destek olmak istiyoruz ama nasıl olacağımızı bilemiyoruz'' diyorsanız üzülmeyin, ürettiğimiz değerin bir parçası olmak için ve içeriklerimizin kalitesini arttırmamızı sağlamak için, buradan bağış yaparak destek olabilirsiniz. 


- Açıklama kısmında ''Destekçilerimiz'' adlı başlığın altında isminiz yazılır.

Yemekler benden olsun/it's my treat
$5
per month
Her ne kadar müsrif olmasak da, yaptığımız bu çalışmalar için ister istemez birtakım ''kendi cebimizden'' harcamalar yapıyoruz. Bu anlamda yükümüzü hafifletmek, masrafları bölüşmek isteyenler buradan destek olabilir. 


- Açıklama kısmında ''Destekçilerimiz'' adlı başlığın altında isminize özel teşekkür edilir. 

- Haftalık videoların altındaki yorum kısmında sabitlenmiş Bakma Gör yorumunda size özel teşekkür edilir. 


Bu ay bendensiniz/this month on me
$50
per month
Bu kanal değer üretmeye devam etsin ve yükselişin bir parçası da ben olayım diyorsanız, buradan destek olabilirsiniz.


- Videonun sonunda ''ANA SPONSORLARIMIZ'' adlı başlık altında isimleriniz yazılır ve teşekkür edilir. 

0

patrons

$0

per month

About

Dear All,
I and my student Engin are creating contents for our youtube channel "Bakma Gor". Meanwhile we are shooting short movies, and documentaries. Our first short movie "Borders" has been selected for the 7th Nepal Human Rights International Film Festival. And we did not have any financial support. It is about the artificial borders/limits which restrict people in the world.
Now, our new project is shooting a documentary about gentrification in Turkey to indicate the terrible conditions of the lower class. For this project we need your support.
Approximate cost: 1000 Dolars, We hope that you will join us in this project with your valuable support.  

Merhaba,
Ben ve öğrencim Engin youtube kanalımız BAKMA GÖR için içerikler üretiyoruz. Bu arada kısa film ve belgesel projelerimiz de var. İlk kısa filmimiz "Sınırlar" 7. Nepal Uluslararası İnsan Hakları Film Festivali'ne girmeye hak kazandı. Bu film için hiç bir yerden maddi destek almadık. Filmimiz insanları kısıtlayan, sınırlayan yapay sınırlarla alakalıydı. Şimdi, Türkiye'de kentsel dönüşüm ve soylulaştırmanın düşük gelirli insanları nasıl korkunç bir durumla karşı karşıya bıraktığını gösteren bir belgesel çekeceğiz. Bu belgesel için sadece 1000 dolar (5000tl) ye ihtiyacımız var. Üreteceğimiz bu değere ortak olmanız ümidiyle...

Recent posts by Bakma Gör

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits