Bir Sayfa Podcast

is creating Podcast

Select a membership level

BirSayfa Destekleyicisi Olun
$1
per creation
Bizi destekleyenler arasında katılın. Desteğinizin bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini bilemezsiniz. Çok teşekkürler.
Her Bölüm Size Teşekkür Edelim
$2
per creation
Bizi destekleyenler arasında katılın. Desteğinizin bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini bilemezsiniz. Çok teşekkürler. Bu yüzden her bölüm isminizi okuyacağız.
BirSayfa Podcastine Konuk Olun
$3
per creation
Bizi destekleyenler arasında katılın. Desteğinizin bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini bilemezsiniz. Çok teşekkürler. Bu yüzden her bölüm isminizi okuyacağız ve ayrıca bir bölüm konuk alacağız.

0

patrons

$0

per creation

About

Bir Sayfa Podcast Hakkında

Bir Sayfa, güncel konular ve konuklarla podcastlerde yayın yapmakta. Teknik Detay , Bir Gezi ve küçük yaştaki girişimciler ile yayınlarımıza devam ediyoruz. Teknoloji ve Deneyimler üzerine muhabbet etmeye ve videolar çekmeye özen gösteriyoruz. İsteğimiz bu oluşuma ufak bir yardım yapmanız. Şuan için Spotify üzerinden aktif dinleyen 155 , iTunes üzerinden 250 abonemiz mevcut.
YouTube üzerinden dinlenme 1600 dakika. Yavaş ve emin adımlarla büyüyoruz. Sizleri de ailemize bekliyoruz :)

Çağatay Yılmaz @SinyorVertigo
Ben Çağatay Yılmaz. 25 yaşında, bedelli askerliği halletmiş elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Üniversite hayatım boyunca 100 den fazla etkinlikte görev aldım, Gebze Teknik Üniversitesi'nde ieee kulübü kurdum, Turkcell ve GittiGidiyor’da dijital pazarlama departmanında stajlarımı yaptım. Üniversitenin gerçekten mesleğinin %10’unun verdiğine inanan biriyim. Bu yüzden bi yandan teknolojileri takip ederken bi yandan da pazarlamasını dijital olarak öğrendim. Ayrıca bir çok kodlama yapılarını da biliyorum. Şuan bir yandan okulu bitirmek için çabalıyorken bir yandan kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Renkli bir kişiliğe ve geniş bir arkadaş ortamına sahibim.

Ozan Eryılmaz

Bizi daha iyi tanımanız için YouTube Kanalımız: <a href="https://www.youtube.com/birsayfa">youtube.com/birsayfa</a><br>İnstagram Adresimiz: <a href="https://instagram.com/birsayfapodcast">@BirSayfaPodcast</a><br>Çağatay : <a href="https://instagram.com/sinyorvertigo" target="_blank">@SinyorVertigo</a><br>

Yayınlar
Bir Sayfa Spotify Yayını
Bir Sayfa iTunes Podcastler

Become a patron to

Listen anywhere
Connect via private message
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits