BLACKARTCZ

is creating fotky, videa, návody, lightroom presety, tipy, aplikace a další

Select a membership level

MŮJ PATRON

reward item
$2
per month

Podpoříš mě a já Ti to doufám vrátím tím co tu vymýšlím.
 

- PRESETY - Každý měsíc nějaký (většinou aktuální) preset. - PRESETY - Sleva 15% na eshop s mými presety

- BACKSTAGE - Působím jako fotograf na zajímavých místech a já se pro Vás pokusím sehnat zajímavý pohled do zákulisí - APLIKACE -  Šikovné (foto/video) aplikace které používám na telefonu, nebo na které přijdu.

- GPS lokace - Když někam pojedu, rád se s Vámi podělím o místa k přespání, nebo hezké tipy na focení.

- Lightroom videa - Zajímavá videa, jak pracuji s lightroomem.

- KOMUNIKACE - Společně můžeme tvořit diskuze o fotkách. Můžeme pokecat o tom, co zlepšit, změnit, nebo co děláte naopak dobře.

- FOTOTIPY a ČLÁNKY - Cokoliv mě napadne, že by se Vám mohlo hodit tak se pokusím rozebrat.

- FOTKY - Fotky v plém rozlišení pro tisk, nebo wallpaper. Na vyžádání i sám od sebe Vám sem něco postnu.

- VIDEO NÁVODY - Video tutoriály Adobe Lightroom v počítači i na mobilu.

4

patrons

About

Ahoj, to že jste přišli až sem mě fakt těší! 
Přes pů roku jsem Váhal, zda to tu založit, zda mám dost kvalitní obsah a mám Vám co nabídnout. Na instagramu jste me ale doslova vyburcovali to udělat a za to Vám děkuji. Když budeš můj PATRON, uvidíš příspěvky, který budou jen pro Vás patrony. Chvíli mi vrtalo hlavou, zda to neudělat jako dobrovolný příspěvek a nechat veškerou mou práci přístupnou všem. Bylo to ale asi dost nespravedlivý k Vám, kdo mě podpoříte. Tu podporu já ocením. Nejvíc to ocením tím, že si jakékoliv podpory, i když mi jen napíšete, nesmírně vážím. A pro Vás pak hlavně chci tvořit zajímavý obsah, dát Vám tipy na místa na focení, na přespání, dát Vám presety, slevu do eshopu, slosování o ceny, které pro Vás patrony připravím, možnost společného výletu a další. Hrozně rád bych rozjel rubriku podcasty a rozhovory se zajímavími lidmi okolo focení, instagramu, a marketingu. Je toho mraky, co bych chtěl různě dělat a prokládat tak, aby nebyl obsah pořád stejný. 
Nebudu nic z těhlech rubrik slibovat, ale budu se snažit plnit věci tak, abyste byli odměněni mou prací :)

A vy budete skvělí, když mě za to pozvete na pivo :) takový to internetový.. A nikde není napsaný, že si spolu nedáme i to vopravdový!

Na co se tedy můžete těšit?
- presety, návody, tipy, aplikace, lokace, soutěže, slevy, výlet, diskuze, rozhovory a podsasty, slevy na printy, fotky v plném rozlišení.. a kdo ví, co mě napadne a jaké pro Vás budu mít možnosti.

Spousta z Vás mi na instagramu psalo, že jsem pro Vás inspirací.. to je pro mě šíleně silný slovo a hrozně Vám za to děkuju. Pokusím se proto být ještě větší inspirací..

Do konce roku chystám ještě rozjet jednu "dobrou věc" a pokud to klapne, tak Vám ji představím a budete se na tom v podstatě podílet se mnou :)

JAK TO FUNGUJE?
Uděláš si tu třeba přes FB účet a vybereš si, jakou odměnu mi pošleš a co za to dostaněš. Je i aplikace do telefonu kde vše uvidíš. Můžeš to kdykoliv zrušit a každého 1. v měsíci se mi pošle odměna (pivo) od Tebe. Ty pak uvidíš vše, co spadá do Tvé kategorie a do všech "nižších" kategorií. Můžeme spolu chatovat a když přidám článek, tak Ti to pošle email, nebo upozornění. 

VŠEM DÍKY!
@blackartcz
Goals
4 of 50 patrons
Když mě pár z Vás pozve na internetový pivo, tak si můžu dovolit víc pracovat a vymýšet obsah pro Vás.. DĚKUJI!

Nyní se všemi svými followery komunikuji jednotlivě a věnuji tomu dost času. Občas napíšu zajímavý článek, ve zprávách Vám radím pokud něco potřebujete a chtěl bych aby to tak i více méně zůstalo. Chci ale tvořit víc, protože mě to baví a chci Vám předávat rady, zkušenosti, tipy, pohledy do zákulisí a tak dále :) Chápete žejo? 
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 27 exclusive posts
40
Images
4
Writings
10
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 27 exclusive posts
40
Images
4
Writings
10
Videos

Recent posts by BLACKARTCZ

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits