BLAIR

is creating COOKING VIDEOS to make you LaUgH!

1

patron

$1

per month
Hey, I'm Bee (buzz buzz),

For fear of getting too sappy and ruining my cool bad girl image, ill keep the mushy part short. Youtube helped me a lot growing up. I didn't have a ton of friends (ok im trying to sound cooler than i am i literally had 2 friends my whole life), and I got bullied a ton (not exaggerating, 13 reasons why looks like a fairytale to me).

Anyway, like I said Youtube was my saving grace (insert church music). It was my friend, a distraction, a place to go for laughs. And honestly, thats what I hope to accomplish for you guys. Im happy to be a cringe feast idiot, as long as you get a laugh out of it and it helps you forget about stuff for 10 mins a day. 

Please don't feel obligated to donate, and donate only if you want too. I am so grateful for your continued support either way. 

If you choose to join patreon
, there will be cool behind the scenes videos, patreon only livechats, polls, and options to pick the video YOU want to see!!  

If you want to donate, I would be extremely thankful. You dolla dolla billsz y'all (rihanna) will go to ingredients, (a typical video costs me between $20-$50 because its usually sporadic and unusual ingredients and tools) camera equipment (lighting, mics, lenses, camera body, converters, batteries, etc), and editing software and plugins to make cooler videos for you! Editing a single video takes 5-7 hours a day, so theres not much time for another jobs while in school. If you don't know I'm Pre-med in University (yes i know i look veEry DuMb, but im usUaLlY joking for ur entertainMENT)

Anyway, thanks for taking time to read this. I really appreciate you and I hope you enjoy future videos and I can continue making them!!

Bee kind to each other,
B
Tiers
butter baby
$1 or more per month
-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

strawberry jellies
$5 or more per month
-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

peanut butter babes
$10 or more per month
-Personalised SHOUT OUT at the end of my videos (1 per month)- Can be your instagram or twitter handle

-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

caviar kisses
$100 or more per month
YOU PICK ANNNYYYY RECEIPE FOR ME TOO COOK! 

-Personalised SHOUT OUT at the end of my videos (1 per month)- Can be your instagram or twitter handle

-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

Hey, I'm Bee (buzz buzz),

For fear of getting too sappy and ruining my cool bad girl image, ill keep the mushy part short. Youtube helped me a lot growing up. I didn't have a ton of friends (ok im trying to sound cooler than i am i literally had 2 friends my whole life), and I got bullied a ton (not exaggerating, 13 reasons why looks like a fairytale to me).

Anyway, like I said Youtube was my saving grace (insert church music). It was my friend, a distraction, a place to go for laughs. And honestly, thats what I hope to accomplish for you guys. Im happy to be a cringe feast idiot, as long as you get a laugh out of it and it helps you forget about stuff for 10 mins a day. 

Please don't feel obligated to donate, and donate only if you want too. I am so grateful for your continued support either way. 

If you choose to join patreon
, there will be cool behind the scenes videos, patreon only livechats, polls, and options to pick the video YOU want to see!!  

If you want to donate, I would be extremely thankful. You dolla dolla billsz y'all (rihanna) will go to ingredients, (a typical video costs me between $20-$50 because its usually sporadic and unusual ingredients and tools) camera equipment (lighting, mics, lenses, camera body, converters, batteries, etc), and editing software and plugins to make cooler videos for you! Editing a single video takes 5-7 hours a day, so theres not much time for another jobs while in school. If you don't know I'm Pre-med in University (yes i know i look veEry DuMb, but im usUaLlY joking for ur entertainMENT)

Anyway, thanks for taking time to read this. I really appreciate you and I hope you enjoy future videos and I can continue making them!!

Bee kind to each other,
B

Recent posts by BLAIR

Tiers
butter baby
$1 or more per month
-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

strawberry jellies
$5 or more per month
-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

peanut butter babes
$10 or more per month
-Personalised SHOUT OUT at the end of my videos (1 per month)- Can be your instagram or twitter handle

-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!

caviar kisses
$100 or more per month
YOU PICK ANNNYYYY RECEIPE FOR ME TOO COOK! 

-Personalised SHOUT OUT at the end of my videos (1 per month)- Can be your instagram or twitter handle

-Recipe download (1 page per month) of recipes that DON'T SUCK (are actually freaking delicious)

-Unlock exclusive content and join my community of patrons!

-Livechats, polls, and behind the scenes content!