Cevdet Canver

is creating influence knowledge & culture

Select a membership level

Devam Et!
$2
per month
Devam etmem için teşvik edin. 'Özel Yayın'dan faydalanın. Sadece Patreon'a özel yayınları izleyebilirsiniz. Artı olarak Discord Ütopya Köyümüzde 'Patreon' olmanızı sağlar. 
Includes Discord benefits
Yeni bir şey al!
$15
per month
Eksikleri tamamlamama yardım edin. 'Özel Yayın' ve 'Kişisel Muhabbetler/Kurslar'dan yararlanın. Kişisel yayın açıp müzik/gitar/after effects/premiere kurslarından birine başlayalım ve/veya muhabbet edelim.  Artı olarak Discord Ütopya Köyümüzde ' Patreon '  ve 'Köyün Ağaları' olmanızı sağlar. 
Includes Discord benefits
Birlikte program yapalım!
$100
per month
Birlikte bir program tasarlayalım. İster yan yana ister uzaktan ama birlikte ayda 2 program yapalım ve en az 1 ay sürsün. 'Özel Yayın' ve 'Bireysel Muhabbetler/Kurslar'dan da yararlanın.  Artı olarak Discord Ütopya Köyümüzde ' Patreon', 'köyün Ağaları' ve 'İhtiyar Heyeti' olmanızı sağlar. Bu seçenek Twitch kanalımda da onursal moderatör olmanızı sağlar. 
Includes Discord benefits

3

patrons

About

Selam dostlar,

'Eskiden buralar dutluktu'dan çok daha fazlası var geçmişte, gelecekte ise 'umut'. Ama hiçbiri 'şimdi'nin yerini tutamaz. Bilin istedim!

Her yerde bu aforizmasal langırtıyı yazmamın bir sebebi var! Burnumuzun ucundakinin önemsenmeyi hak ettiği günümüzde tüm evreni anımıza sığdırmaya çalışma çabasında olmak diye söze başlamak isterdim ancak inanın o kadar derin değil anlattıklarım. Daha sıradan...Tek düze...Bizden...
Goals
3 of 100 patrons
100 kişiye ulaştığım zaman "Haftalık Patreon Özel Serilerinin ilkne başlayacağım.
İlk Haftalık Patreon Özel Serim:
Pink Floyd The Early Years  1965 - 1972 kutu açma, tüm içeriği birlikte izleme. Daha fazlası için:
https://www.youtube.com/watch?v=aeK_Kxv6aOs
1 of 1

Recent posts by Cevdet Canver

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits