Bitcoin & Altcoin Traders

is creating podcasts and communities

0

patrons

About

Bu grupta yer alan bilgiler Bitcoin & Altcoin Trader grubu yönetimi tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Bitcoin & Altcoin Trader grubu yönetimi tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Bitcoin & Altcoin Trader grubu yönetimi sorumlu değildir.

KURALLAR / OKUMADAN POST GİRMEYİN, YORUM YAPMAYIN!
1. Grupta başka grupların veya sitelerin reklamını yapmak yasaktır. .
2. 18 Yaşın altındakiler gruba üye olamazlar.
3. Bir şeyi sormadan önce Google'dan ve grup içi aramadan faydalanınız.
4. Yöneticiler dahil herkesin yazdıkları kendi şahsi görüşü olup, kişinin kendisini bağlar ve yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.
5. Saygı ve sevgi çerçevesini ihlal eden veya art niyet şüphesi oluşturan her kim olursa olsun gruptan atılır.
6. Ponzi sistemler, dolandırıcı siteler v.b. referanslı linkler paylaşmak yasaktır.
!UYARI!
Grupta size yardımcı olmak vaadiyle yaklaşan kişilere karşı dikkatli olunuz. Herhangi bir olumsuz durumda sorumluluk sadece size aittir. Grup yöneticileri kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Saygılar ve bol kazançlar.
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits