Pavel Günther

is creating videotutoriály a články dtpko.cz

Select a membership level

DTPKO BASIC
reward item
$1
per month
Za 1$ (22 Kč + DPH) měsíčně získáte poděkování na konci každého videotutoriálu i na titulní stránce dtpko.cz. Stanete se PATRONEM, sponzorem dtpko.cz a tutoriály vzniknou i díky vám. Jednou za čas sem přidám obsah (bonus) pro PATRONY, který se nikde jinde neobjeví. (Neobsahuje akce a zdroje k tutoriálům)
DTPKO MEDIUM
reward item
$2
per month
Za 2$ (44 Kč + DPH) měsíčně získáte nabídku BASIC + přístup k podkladům oblíbených tutoriálů publikovaných na kanálu dtpko Youtube. Možnost stáhnout zdrojové fotografie k tutoriálům, akce i finální psd soubory s postupem tutoriálu. (Dostupné u videí, kde je v popisku odkaz na zdrojová data k tutoriálu)
DTPKO VIP
reward item
$3
per month
Za 3$ (66 Kč + DPH) měsíčně získáte nabídku BASIC + MEDIUM + přístup ke kompletnímu obsahu PATREONU včetně záznamů z livestreamů + možnost stáhnout tutoriály publikované na Youtube v HD kvalitě. Můžete využít diskusi na PATREONU a konzultovat se mnou cokoli ohledně tématu v Adobe Photoshop.

41

patrons

About

CO JE PATREON?

Patreon je tato www.stránka, která umožňuje snadným a bezpečným z... Jde o variantu sponzorství a bonusového obsahu pro vás. Je to místo, kde si snadno zvolíte způsob podpory za určité výhody navíc, které ostatní nemají. Díky vám a Patreonu mohu za svojí volnočasovou aktivitu postupně získat určité finance a věnovat se celému projektu daleko více, než by bylo časově i finančně možné.  


PROČ SE STÁT PATRONEM?

  • Jako Patroni (sponzoři) budete mít určité výhody, které ostatní nemají.
  • Protože vám například pomáhá, nebo se vám líbí obsah stránek dtpko.cz a kanálu dtpko Youtubehledáte třeba možnost, jak tento projekt finančně podpořit.
  • Chcete získát určité bonusy (například zdroje k tutoriálům), kterých bude časem přibývat.

*Nemusíte se obávat, tak jako se dá zrušit jakékoli předplatné, nebo služba i Patreon se dá také kdykoli vypovědět a vaše podpora tím skončí...

PROČ JSEM ZALOŽIL PATREON?

Asi není tajemstvím, že dtpko.cz není žádná firma složená více lidmi, ale moje volnočasová aktivita a můj osobní projekt. Zvažoval jsem jestli má PATREON smysl nebo ne a nakonec jsem se rozhodl, že mi Patreon tak jak jsem ho aktuálně nastavil smysl dává. Až časem se ukáže jestli to, co PATREON nabízí funguje hlavně i pro vás a vytváří lepší, zajímavější a kvalitnější obsah.

PŘÍKLAD PATRONSTVÍ
Když se stanete Patronem, (tak, že si koupíte některou z nabídek uvedených výše) podpoříte mě finanční částkou 2$/měsíc (za členství MEDIUM), což je asi aktuálně nejvýhodnější PATRONSTVÍ v hodnotě cca 45 Kč (+DPH) za jeden měsíc.
Získáte určité výhody navíc jako je například přístup ke všem zdrojovým fotografiím tutoriálů a PSD souborům (u videí na youtube, u kterých je kromě odkazu na PATREON i odkaz na zdroje k tutoriálu) a hlavně vyjdete z anonymního světa internetu na světlo jako PATRON projektu dtpko.cz, kterému poděkuji na konci každého videa i na stránkách dtpko.cz. (pokud budete chtít zůstat anonymní není problém jméno nezveřeňovat)

Pokud bude časem PATRONŮ třeba 1000 (pěkná představa :-), mohl bych se začít tomuto kanálu a celému projektu dtpko.cz věnovat konečně na 100 %. Byl by to můj sen, ale bez záruky měsíční podpory od Patronů bude od mého snu k realizaci stále hodně daleko.

Patreon dtpko.cz je tu proto, že tento projekt nutně potřebuje podporu od lidí, kteří mají tento projekt rádi. Lidem, kterým vyhovuje, že na stránkách a youtube kanálu vychází tutoriály zdarma. Je to asi jediná možnost, jak udržet tempo a určitou kvalitu tutoriálů s nějakým časovým nasazením. Prosím nečekejte od Patreonu něco víc, než čím Patreon opravdu je. Je to dobrovolné sponzorství kanálu dtpko.cz za určité výhody

Pokud se chcete stát PATRONEM dtpko.cz, ale máte ještě nějakou nejasnost, nebo další dotaz, neváhejte mi napsat na e-mail: [email protected]

Nejčastější OTÁZKY A ODPOVĚDI o PATREONU na stránkách dtpko.cz

Pomohl vám některý článek, tutoriál nebo mail? Dává vám také smysl to o čem tady píšu? pokud ano, staňte se Patronem a podporujte mě na projektu dtpko.cz. 🖌️

Navíc získáte podle druhu PATREON nabídek uvedených nad tímto popisem výhody, které ostatní nemají!

Díky moc předem za Vaši podporu
[email protected]

Pavel Günther
dtpko.cz

Goals
41 of 50 patrons
Jestli tady bude někdy 50 Patronů, znamená to pro mě, že to co dělám dává někomu smysl a hodně z vás si uvědomuje, že kurzy nerostou na stromech zdarma a rozhodli jste se mě v tutoriálech podpořit i finančně ♥ Děkuju
1 of 4
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 87 exclusive posts
71
Images
29
Links
1
Writing
19
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 87 exclusive posts
71
Images
29
Links
1
Writing
19
Videos

Recent posts by Pavel Günther

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits