Pavel Günther

is creating videotutoriály a články dtpko.cz
Select a membership level
PATREON BASIC
$1
per month

Touto podporou získáte jmenovité poděkování v závěru každého videotutoriálu. Své jméno najdete v PATRONECH na stránkách dtpko.cz + odkaz na stažení všech veřejných tutoriálů na Youtube v HD kvalitě a bez reklam...

PATREON MEDIUM
$2
per month

Touto podporou získáte kompletní nabídku verze BASIC + trvalý přístup k podkladům od veřejných tutoriálů na kanálu Youtube (kde je uveden link na podklady najdete na PATREONU) včetně použitých fotografií v tutoriálu a finální výsledný psd soubor s výsledkem tutoriálu. 

PATREON VIP
$3
per month

Touto podporou získáte členství BASIC + MEDIUM + trvalý přístup k zamčeným výukovým tutoriálům a livestreamům, které nejsou volně dostupné na kanálu dtpko Youtube.  + Jako VIP PATRON máte možnost ovlivnit téma tutoriálů na každý měsíc ze tří, mnou navržených témat formou hlasovací ankety. 

  

3

patrons

About Pavel Günther

CO JE PATREON?

Místo, kde můžete podpořit své oblíbené tvůrce, kreativce, hudebníky, youtubery, kteří se snaží tvořit ten nejlepší obsah co umí a Patreon jim umožňuje "přetavit" částečně volnočasovou aktivitu ve finance na další činnost nebo lepší obsah, techniku, vybavení, atd.  


PROČ SE STÁT PATRONEM
  • Jako patroni budete mít určité výhody, které ostatní nemají
  • Měl by se vám určitě líbit obsah toho co dělám na stránkách dtpko.cz a na kanálu dtpko Youtube. 
  • Získáte odměny, kterých bude časem přibývat
  • Vaše finance přinesou lepší obsah, více tutoriálů, soutěže, ceny atd.

    *Nemusíte se obávat, tak jako se dá zrušit jakékoli předplatné, nebo služba i Patreon se dá také kdykoli vypovědět a vaše podpora tím skončí...

PROČ JSEM SI ZALOŽIL PATREON?  
Asi není tajemstvím, že dtpko.cz není žádná firma, ale moje volnočasová aktivita. Zvažoval jsem jestli má PATREON smysl nebo ne a nakonec jsem se rozhodl, že mi Patreon tak jak jsem ho aktuálně nastavil smysl dává. Až časem se ukáže jestli to, co PATREON nabízí funguje hlavně i pro vás a vytváří lepší, zajímavější a kvalitnější obsah.

Patreon je opravdu snadný.

PŘÍKLAD PATRONSTVÍ
Když se stanete Patronem, (tak, že koupíte si některou z nabídek uvedených nahoře) pomůžete mi finanční částkou například se základním členstvím 1$/měsíc, což je asi nejběžnější PATRONSTVÍ v hodnotě cca 22 Kč (+DPH). Získáte určité výhody navíc a hlavně vyjdete z anonymního světa internetu na světlo jako PATRON projektu dtpko.cz, kterému poděkuji v každém videu a na stránkách dtpko.cz. (pokud budete chtít zůstat anonymní není problém)

Pokud bude časem PATRONŮ třeba 1000 (pěkná představa :-), mohl bych se začít tomuto kanálu a celému projektu dtpko.cz věnovat konečně na 100 %. Byl by to můj sen, ale bez záruky měsíční podpory od Patronů bude od mého snu k realizaci stále hodně daleko.

Pomohl vám některý článek, tutoriál nebo mail? Dává vám také smysl to o čem tady píšu? pokud ano, staňte se Patronem a podporujte mě na projektu dtpko.cz. 🖌️

Navíc získáte podle druhu PATREON nabídek uvedených nad tímto popisem výhody, které ostatní nemají!

Díky moc předem za Vaši podporu

Pavel Günther
dtpko.cz

Goals
3 of 50 patrons
Jestli tady bude někdy 50 Patronů, znamená to pro mě, že to co dělám dává někomu smysl a hodně z vás si uvědomuje, že kurzy nerostou na stromech zdarma a rozhodli jste se mě v tutoriálech podpořit i finančně ♥ Děkuju
1 of 4

Recent posts by Pavel Günther

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 32 exclusive posts
8
Images
17
Links
7
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 32 exclusive posts
8
Images
17
Links
7
Videos