Dzemma Sudraba

is creating Podcast

Select a membership level

Glorija
$1
per creation
Arī neliels atbalsts ir atbalsts. Tas dos iespēju noklausīties jaunāko podkāstu par nedēļu ātrāk, nekā tas kļūs publisks.
Virdžīnija
$5
per creation
Noklausies jaunāko podkāstu par nedēļu ātrāk, saņem īpašu dāvanu no mūsu runātājām.
Hilarija
$20
per creation
Uzzini par jaunāko podkāstu, saņem īpašas dāvanas no mūsu runātājām, un saņem mūsu īpašo krūzīti ar krūtīm, kuru parasti dodam tikai runātājām.

25

patrons

About

Vai tava problēma ir tā, ka tu esi sieviete? Mēs to atrisināsim!

"Starp mums, meitenēm, runājot" podkāsts apvieno trīs lietas, bez kurām sievietei šodien būtu grūti eksistēt: jokus, feminismu un superīgas sievietes, kurās klausoties, uzzinām kaut ko jaunu par pasauli mums apkārt, viņām kā cilvēkiem un ļoti bieži arī par sevi pašu.

Ilgus gadus rokot feminisma lauciņu, es saguru. Gribēju jau mest visam ar roku, un tad mani izglāba "Sieviešu Stendaps". Izrādījās, ka sievietes var jokot par visu, un feminisms var nebūt nebeidzama gruzīšanās un depresīvu rakstu rakstīšana. Feminismu var izdzīvot, smejoties par savām neveiksmēm attiecībās, bērnu (ne)audzināšanā, var smieties par savu seksualitāti, par visu! 

Bet kur lai izdzīvo šo jautro feminismu ārpus Kaņepes Kultūras Centra? It kā jau sievietes tiek intervētas gūzmā sieviešu žurnālu, piedalās raidījumos, nu, cik var?! Mums ar podkāsta producenti Martu Hercu bija ideja radīt vietu, kur ar šīm lieliskajām sievietēm varētu runāt par svarīgo - ko viņas dara, ko viņas domā, nevis likt viņām intervijās atsisties par to, kādēļ tieši viņas nedzemdē, vai dzemdē un vēlas karjeru, ko domā vīrs par viņu feminismu vai likt skaidrot, kādēļ feminisms nav vīriešu ienīšana. Ļoti gribas cerēt, ka šis podkāsts kļūst par tādu vietu.

Kā tas notiek?

Mēs ierakstām podkāstu reizi mēnesī, trešdienā, bārā Aleponija, 19:00. Ierakstā pie mums ir divi viesi. Katras divas nedēļas mēs palaižam (vai vismaz cenšamies) podkāstu ar vienu viesi. Tas ir pieejams šeit Patreon, iTunesPodBeanSpotifyYouTube un Delfi

Ko nozīmē būt patronam?
  • Patroni var noklausīties podkāstu pāris dienu ātrāk.
  • Reizi mēnesī Patroniem izlozējam vienu ieejas biļeti uz Sieviešu Stendapu Kaņepes Kultūras Centrā.
  • Katrs patrons saņem dāvanā mūsu īpašo krūzīti ar krūtīm.
  • Katrs pats nosaka, cik lielu summu ziedos - tas var būt arī eiro. Jā, tieši tā - eiro. Jums tas vispār neko nenozīmēs, bet mums - pateiks, ka kādam vēl ir svarīgi tas, ko darām.
  • Pārskaitījumi notiek automātiski - var ziedot par katru podkāstu atsevišķi vai reizi mēnesī.
  • Mēs nemainīsim summu un Jūs varēsiet atteikties no ziedošanas jebkurā brīdī.

A cik tas vispār maksā?

Dalība podkāsta ierakstā Aleponijā ir bez maksas (alus gan būs jāpērk pašiem). Podkāsta ierakstus var noklausīties bez maksas, un mūsu patroni tos var noklausīties nedēļu ātrāk. Ja runājam par izmaksām - palaist vienu podkāsta ierakstu mums izmaksā apmēram 200 eiro, tādēļ ļoti novērtējam atbalstu.

Kā ar reklāmām?

Viesi nemaksā par to, lai podkāstā runātu - mēs viņas aicinām tādēļ, ka esam iedvesmojušās no kaut kā, ko viņas dara vai domā. Mūsu podkāstā pašlaik nav apmaksātas reklāmas. Ja būs, mēs noteikti par to ziņosim, nevis tēlosim, ka kāds labvēlis mums pēkšņi kaut ko ir iedevis bez maksas. Mēs esam ieinteresētas jēgpilnos sadarbības piedāvājumos, par tiem droši var rakstīt uz [email protected] 

Become a patron to

2
Unlock 2 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Dzemma Sudraba

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits