#GeekPropaganda

is creating content to see and places to be for the geeks in Lithuania.
Select a membership level
MĖGĖJAS
$2
per month


Includes Discord rewards
FANAS
$6
per month


Includes Discord rewards
GERBĖJAS
$12
per month


Includes Discord rewards

12

patrons

$36

per month

About #GeekPropaganda

NAUJA!!
GeekPropaganda kartu su ŽaismoDNR ir keletu kitų kūrėjų išleido naują, intelektualiosios pop-kultūros žurnalą "Protagonistas"! Nemokamą skaitmeninę versiją skaitykite čia: https://issuu.com/protagonistasmagazine/docs/protagonistas_1_internet

www.geekpropaganda.lt
***
#GreekPropaganda - projektas, prasidėjęs internete ir jau besiplečiantis į fizinius formatus. 
Vis besipildanti, įvairias geekiškas sritis atstovaujančių kūrėjų komanda, bendradarbiaudama su Lietuvos ir pasaulio geekų kultūros atstovais, kūrėjais bei prekybininkais, siekia sukurti tvirtą ašį Lietuvos geekų bendruomenei.
***
Mūsų tikslai šiandien:
* Siekiame suteikti socialinę, pramoginę bei edukacinę platformą Lietuvos geekų bendruomenei.
 * Siekiame skleisti informaciją ne tik apie pramoginę populiariosios kultūros pusę, bet ir apie šios kultūros eilutėse besislepiančią istoriją, filosofiją, socialinę įtaką.
* Siekiame aktyvesnio socialinio indėlio, organizavimo renginių, kuriuose galėtume sutikti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio populiariosios kultūros kūrinių autorius, komiksų dailininkus, aktorius ir kt., taip pat - pramoginių renginių, skirtų bendruomeniškumui skatinti. 
* Siekiame komunikavimo su šiandien Lietuvai dar nepasiekiamais užsienio "geek" atributikos prekybininkais, literatūros, atributikos bei kolekcinių egzempliorių leidėjais. Galutinis tikslas - galimybė jų leidinius įsigyti čia, Lietuvoje. 
***
Prisidedame prie kol kas didžiausio populiariosios kultūros renginio Baltijos šalyse - Comic Con Baltics - organizavimo, šios tematikos diskusijų palaikymo viešojoje erdvėje, naujausių leidinių apžvalgos bei galimybės juos įsigyti ir mūsų šalyje.
***
Jūsų palaikymas suteikia platesnes galimybes #GeekPropaganda projektams jau čia ir dabar. 
Ačiū!

Goals
12 of 10000 patrons
...kaip sakoma, pradėkime nuo "nedidelių" tikslų. :P 
1 of 1

Recent posts by #GeekPropaganda