Geekstra

is creating Podcast, Makale ve Video
Select a membership level
Herkese Bizden Çay!
$1
per month
Teşekkürler!

Desteğinize minnettarız. Artık olacakları önceden öğrenip, takip edebileceğiniz Patronlara özel aktivite akışına erişiminiz var!

Ayrıca bize destek veren tüm Patronlarımız "Patreon'a Özel" olmayan tüm Geekstra Podcast içeriklerine herkesten önce ulaşacak!
Podcastler Ayağınıza Geldi!
$3
per month
Teşekkürler!

Sayenizde varız!
Bir önceki ödüllerin üzerine ek olarak "Patreon'a Özel" podcastlerimize erişiminiz olacak!

1

patron

About Geekstra

Geekstra hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Yaklaşık 4 yıldır web sitemiz aracılığı ile sizlerle sevdiğimiz konular hakkındaki düşüncelerimiz ve yorumlarımızın yanı sıra geek camiasından haberler paylaşıyoruz.

Geekstra olarak gerek podcastler ile gerek Youtube kanalımızdan yayınladığımız videolar ile sizlere ulaşmaktayız. 4 yıldan sonra yaptıklarımızı ve ürettiğimiz içeriği bir sonraki aşamaya taşımanın vakti geldiğine inanıyoruz. Fakat sizlere aklımızdaki projeleri hakkıyla sunabilmek ve daha fazlasını yapabilmek için Geekstra'ya daha fazla vakit ve dolayısıyla daha fazla kaynak ayırmamız gerekiyor. Mevcut durumumuzda Geekstra'ya ayırabileceğimiz kaynaklarımız sınırlı olsa da yolun bundan sonrasına daha zengin bir içerikle devam edebilmenin bir yolu var. O da sizlersiniz. Sizlerin desteği ile Geekstra olarak aklımızdaki projeleri hayata geçirebileceğimize inanıyoruz.
Goals
6% complete

Bu hedefe ulaşırsak kendimize biraz yatırım yapıp berbere/kuaföre giderek karşınıza çıkmak istiyoruz.

Bize vereceğiniz destek, Videocast çekimleri için kullanılacak. (gerekiyorsa kamera, mikrofon vb ekipman ve editör gibi teknik uzmanlığa sahip kişilerin hizmetleri için)

Her hafta en az 1 podcast yayımlamaya devam edeceğiz Podcastlerimizin üstüne iki haftada bir Videocast'lerimizi de koymuş olacağız.


Her ay tüm Patronlarımız arasından (bağış miktarından bağımsız) çekilişle seçeceğimiz 5 kişiye çizgi roman hediye edeceğiz.
1 of 4

Recent posts by Geekstra

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 19 exclusive posts
16
Audio releases
1
Image
2
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 19 exclusive posts
16
Audio releases
1
Image
2
Videos