girisimci muhabbeti

is creating podcast

Select a membership level

girişimci muhabbeti destekleyicisi olun
$1
per month
Bizi destekleyenler arasında katılın. Desteğinizin bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini bilemezsiniz. Çok teşekkürler.

Includes
  • Bize inanılmaz büyük bir motivasyon kaynağı olacaksınız.
girişimci muhabbeti podcastinde size isminizle teşekkür edelim
$5
per month
Bize bu desteği layık gördüğünüz için çok mutluyuz. Bunun karşılığında, her bölümün sonunda isminizle size teşekkür edeceğiz. Bu büyük desteğiniz için çok teşekkür ederiz (+100. Bölüm kutlamasına davetiye).

Includes
  • Bölüm sonunda isminize teşekkür edeceğiz.
girişimci muhabbeti podcastine konuk olun
$25
per month
Bize bu kadar büyük bir destekte bulunduğunuz için çok teşekkürler. Buna karşılık olarak ise, bir bölümümüzü sizinle birlikte çekmek isteriz.

Includes
  • girişimci muhabbeti podcastinin bir bölümünde sizi konuk edeceği

24

patrons

$24

per month

About

Biz kimiz? Bildiğiniz üzere yaklaşık 2 yıldır Samican ve Barış olarak girişimci muhabbeti podcast'ini çekiyoruz ve çok yakın zamanda Tuna Yaprak aramıza katıldı. Podcast'imiz 2 yıl içerisinde Metro FM Aragaz, JoyTürk Modern Sabahlar gibi orijinal türkçe radyo programlarından sonra Türkiye'de en çok dinlenen orijinal Türkçe içerik olmayı başardı. 

İçerik:
 Bölümlerimizde; teknoloji, girişimcilik ve ekonomi konuları hakkında konuşuyoruz ve sektörde kendi firmasını kurmuş yada hızlı büyüyen bir teknoloji firmasında çalışan, 25-35 yaş aralığında konuklar davet ediyoruz. Bölümlerimize daha önce Dilek DayınlarlıAyşe İnal gibi girişimcilik ekosistemindeki önemli yatırımcılar, Erdem Gelal (Cubic.fm), Efecan Erdur (KolayIK) gibi genç girişimcileri konuk ettik.

Kitle: Dinleyicilerimiz, oluşturduğumuz içeriğe meraklı 18-25 yaş aralığındaki gençler ile birlikte 25-35 yaş aralığındaki genç profesyoneller diyebiliriz. 4 ayda bir yaptığımız etkinliklerde ise, dinleyicilerimiz ile bir araya geliyoruz ve arada çok ilginç insanlarla da karşılaşabiliyoruz! - 50 yaşında kartlı geçiş sistemi üreticisi bir amcadan, 22 yaşında grafen ile yeni nesil pil üretmeye çalışan genç bir kıza kadar geniş ve çeşitli bir kitlemiz bulunuyor.

Son olarak şunu hatırlatmak isteriz: girişimci muhabbeti, 3 arkadaş tarafından, tamamen kendi cebinden ve zamanından harcanarak yapılan ve kalitesinin etkilenmemesi için reklam almayan bir oluşumdur.


Goals
$24 of $500 per month
girişimci muhabbeti, Türkiye'de pek beklenmeyen bir şeyi daha gerçekleştirmiş olacak. Yardımlarınızla, Türkiye'deki podcast ekosistemini ve girişimcilik ile ilgili içerikleri bir üst seviyeye çıkarmaya çalışacağız.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Writing
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Writing

Recent posts by girisimci muhabbeti

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits