Guitarontheway

is creating Různé kytarové a ukulelové lekce, rady, tipy a návody.

Select a membership level

PATRON !
$2
per month
  • VŠECHNY NOVÉ TABULATURY A ZÁPISY K PÍSNÍM A CVIČENÍM
V.I.P PATRON !!!
$15
per month
  • JEDNA 45 MIN. SKYPE LEKCE PLNÁ MOTIVACE  :)
  • VYTVOŘENÍ MĚSÍČNÍHO PLÁNU NA MÍRU !!!
  • VŠECHNY NOVÉ TABULATURY A ZÁPISY K PÍSNÍM A CVIČENÍM


1

patron

About

AHOOOOJ :))) Zdravím všechny co jste se dostali až sem, pravděpodobně se zájmem o muziku a hru na kytaru či ukulele ! Vítám Vás na svém PATREON profilu, kde mě můžete přímo podpořit v mém usilí ! Ale proč mě vlastně Podpořit ???

Řeknu Vám tedy o své cestě,...
V tuto chvíli hraji na kytaru něco kolem 10 let a je to pro mě krásná nikdy nekončící cesta !!! (a věřím, že může být i pro Vás) Jenže i na téhle cestě je spousta úskalí, které se Vás snaží každou chvíli odradit a zabalit to! Jako třeba pocit, že přece stejně nikdy nebudete tak dobří jako ti nejlepší na youtube :))), nebo, že skrz hodiny a hodiny co všichni zkoumáme sociální sítě vlastně nemáme na nějaké brnkání čas:)), nebo, že stejně neumim zpivat, mám krátké prsty, nemám sluch, atd. ,atd.,...:)

Já si tímhle vším samozřejmě taky procházel a procházím, ale vždy jsem si nakonec našel cestu jak se motivovat a z toho vlaku nevystoupit. Když pak bylo skoro nejhůř a pocit, že se nikam neposunuji už byl až moc silný, věděl jsem, že to co dělám musím nějakým způsobem ukázat lidem!(a jimi být hodnocen, jen to mě donutí makat na sobě víc) At' už tím, že budu hrát s nějakou kapelou (což při našem cestovatelském životě úplně nešlo), nebo druhá varianta:

YOUTUBE!!!
... vzpomněl jsem si na sebe jak jsem brouzdal po internetu a hledal jak hrát alespoň rytmus ke svým oblíbeným písním, natož pak melodie, sola atp. Nic moc jsem tehdy nenašel, ale protože se anglicky domluvím, učil jsem se spousty písní a poslouchal rady z anglicky mluvících / píšících knih a youtube kanálů. Až jsem se dostal na úroveň, kdy jsem se rozhodl, že takový kanál můžu budovat já sám!!! Kanál který má nyní v průměru 98 % do plusu co se týká liků a disliků a spoustu moc pěkných a motivujících komentářů, které mě utvrzují v tom, že jdu správnou cestou!!!

TAKŽE?!?!
Ano, moje cesta nebyla ta nejsprávnější a všem bych doporučil soukromé kytarové lekce s tím nejlepším možným učitelem, ale díky téhle "špatné" cestě jsem tam, kde tedˇ jsem, naučil jsem se být odolnější vůči frustraci, trpělivý (alespoň ce se týká kytary :))) a silný v motivování druhých... Navíc samozřejmě dál studuji vše co se týká hudby, abych Vám toho mohl víc a víc nabídnout !!!

ČAS TO ZKRÁTIT :)))
Určitě si dokážete (nebo možná nedokážete, jábych tomu taky nevěřil :)) představit, kolik času  (a pokud chcete videa pořád zdokonalovat i peněz) taková tvorba zabere! A tak jsem se touto cestou rozhodl dát Vám možnost mě jakoukoliv částkou trochu podpořit... A věřte mi, že mám soustu nápadů jak "projekt" GUITARONTHEWAY zlepšovat !!!!!
MOC DĚKUJI, ŽE JSTE DOČETLI AŽ SEM A ZA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI. 
HonzaBy becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
2
Images
1
Link
5
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
2
Images
1
Link
5
Videos

Recent posts by Guitarontheway

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits