Harper Dee

Harper Dee

is creating Animations, Artwork, Comics.

0

patrons

$0

per month
Hiya! I'm Harper! (Aka. Harperspective or Ms. Buckets) 

I try to make a new drawing every day and I'm working on animations and comics as you read this. I might actually be eating food while you read this. I could also be sleeping. Those are my favorite pass-time activities other than drawing.

Thanks for visiting!
- Harper
Tiers
Boxed Macaroni
$1 or more per month
I'll buy the healthy Annie's Brand Mac n' Cheese! *Sneakily buys the Kraft brand instead* Heh heh heh, losers. 
Frozen Pizza
$5 or more per month
Oh... oh now I get it! 

I'm supposed to reheat it first. Duuuhhh.

Silly me.

Actual Pizza
$10 or more per month only 100 left
Y'all ever eat the pizza with the shell?
Restaurant
$25 or more per month only 100 left
 I don't have to make my own food?

There are people who do that for you?

Why didn't anyone tell me??

Jk I knew, Thank you!!!

10 Pound Gummy Bear
$50 or more per month only 100 left
Oh yeah.

Let's do this thang.

(Art in progress)

Running Around A Grocery Store
$100 or more per month only 100 left
*Riding cart* WHEEEEEEE I'MMA BUY ERRYTHANG

Uh ma'am I need to ask you to stop

(Art in progress)

Goals
0 of 100 patrons
Begin the 30 second drawing series! I take requests from fans and draw what they request, however, I only have 30 seconds to complete the drawing! (Higher level patrons get priority)
1 of 1
Hiya! I'm Harper! (Aka. Harperspective or Ms. Buckets) 

I try to make a new drawing every day and I'm working on animations and comics as you read this. I might actually be eating food while you read this. I could also be sleeping. Those are my favorite pass-time activities other than drawing.

Thanks for visiting!
- Harper

Recent posts by Harper Dee

Tiers
Boxed Macaroni
$1 or more per month
I'll buy the healthy Annie's Brand Mac n' Cheese! *Sneakily buys the Kraft brand instead* Heh heh heh, losers. 
Frozen Pizza
$5 or more per month
Oh... oh now I get it! 

I'm supposed to reheat it first. Duuuhhh.

Silly me.

Actual Pizza
$10 or more per month only 100 left
Y'all ever eat the pizza with the shell?
Restaurant
$25 or more per month only 100 left
 I don't have to make my own food?

There are people who do that for you?

Why didn't anyone tell me??

Jk I knew, Thank you!!!

10 Pound Gummy Bear
$50 or more per month only 100 left
Oh yeah.

Let's do this thang.

(Art in progress)

Running Around A Grocery Store
$100 or more per month only 100 left
*Riding cart* WHEEEEEEE I'MMA BUY ERRYTHANG

Uh ma'am I need to ask you to stop

(Art in progress)