LLGame Live

is creating Video
Select a membership level
Çaylak Pilot
Limited (499 of 500 remaining)
$1
per month
LLGame Live ailesin deki ilk adımına hoşgeldin. Artık bizimle beraber yarışabilirsin. Yeteneklerini herkese gösterme şansını elde ettin.
Kaptan
$2
per month

LLGame Ailesine Hoşgeldiniz! Cs:Go'dan Battlefield V'e X-Plane 11'den ETS 2'ye uzanan maceralarımıza ortak olmak ister iseniz bu tier tam size göre. Steam adınızı bizle paylaşmayı unutmayın. 

Tecrübeli Pilot
Limited (20 of 20 remaining)
$5
per month
LLGame Live ailesin deki ikinci adımına hoşgeldin. Artık LLG F2 Ligine katılabilirisin.

0

patrons

$0

per month

About LLGame Live

İlk olarak 2005 yılında internet ile tanışan 2 kafadar olarak bu yola çıktık. Herzaman oyun dünyasına meraklı olsak da kendimizi geliştirdikçe diğerlerine yardım etme arzumuz da o kadar arttı. Son 11 senedir oyun dünyasında bulunuyoruz. Son 5 senedir ise yayıncılık hayatımıza devam ediyoruz. Son bir kaç yıldır ise Youtube, Twicht, Steam, Facebook, İnstagram ağlarından yayınlar yapıyoruz. Büyük bir adım atarak son bir kaç aydır LLGame Live projesini hayata geçirmeye başladık. Artık E-Spor dünyasını ülkemizde de canlandırmak ve güncel hayatımızı tarafsız bir şekilde sizlere sunabilmek için bu platformu kullanıyoruz. Daha iyi günlere, hep birlikte...:)
Goals
$0 of $300 per month
Formula 1 Türk E-Spor Amatör ve Yarı Profesyonel Liglerimizi hayata geçirmemiz için bize yardımcı olucak herkese şimdiden çok teşekkürler.
1 of 2