Milyon Dolarlık Kanal

is creating White board animations, interesting and informative videos

Select a membership level

Başlangıç
Limited (25 of 25 remaining)
$5
per month
Hedefime katkıda bulunmaya karar verdiğiniz için teşekkür ederim. Hedefime 5$ katkı sağlayarak, ilk aşamayı geçer ve Milyon Dolarlık Kanal'dan, neden ve nasıl milyon dolarlık bir "mini servet" sahibi olmaya karar verdiğini öğrenme fırsatı kazanırsınız. Bunu öğrenecek kişi sayısı, sadece 25 ile sınırlıdır.
İlerliyoruz
Limited (30 of 30 remaining)
$10
per month
Aşama 2'yi gerçekleştirerek 10 dolarlık bir katkıda bulunmaya karar verirseniz, süreci nasıl ilerlettiğimle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Youtube kanalımı daha fazla insana ulaştırmak için hangi metodları kullandığım, videolarımı hangi program(lar)la yaptığım ve Youtube videolarımın hazırlık-araştırma süreçleri gibi bilgileri; bu gruptaki destekçilerle paylaşacağım. Ve bu grubun kişi sayısı yalnızca 30 kişi ile sınırlıdır.

0

patrons

$0

per month

About

30.11.2022 tarihinde, finansal varlıklarımın toplamının 1.000.000USD olması hedefim var. Bunun için, Youtube'da Milyon Dolarlık Kanal'da videolar yayınlıyorum. Aynı zamanda gelişmeleri paylaşabileceğim bir de blogum var. Bu süreçte, Patreon üzerinden de bağış kabul edeceğim. Eğer videolarımı beğeniyorsanız, hedefimi desteklemek istiyorsanız ya da hedefime ulaşıp ulaşamayacağımı merak ediyorsanız; beni Patreon'da destekleyebilirsiniz.
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits