Murat Peközcan

is creating Bilim ve Teknoloji

Select a membership level

Çekirgeler
$1
per month

  

Fazla izlenmeyen ama faydalı olduğunu düşündüğüm bilim ve teknoloji konularında içerikler üretiyorum. Buna katkı sağlamak isterseniz, bu seviye size göre! Bana destek olmayı seçerseniz, isminizi yeni videolarımın sonundaki teşekkür kısmında görebilirsiniz. ;)

Sincaplar
$3
per month

  

Destekçilerimin bu seviyede bir desteği tercih etmesi durumunda daha fazla sayıda içerik üretebilecek olup, daha fazla zamanımı ayırarak daha derin araştırmalar yapabileceğimi belirtmek isterim. Tabi kullanacağım ekipmanlar da daha iyi olacaktır. Bilim ve teknolojiye ilginin artması için çabaladığım içeriklere desteğinizi bekliyorum. Bana bu düzeyde destek olmayı seçerseniz, hem içerikleri reklamsız izleyebilir hem de isminizi videolarımın sonunda teşekkür kısmında görebilirsiniz. ;) 

Beyin Fırtınası Ekibi
$100
per month

  

Bu seviyede bir desteği tercih etmeniz durumunda hem beyin fırtınası ekibine katılmış olacak hem de bilim ailesinin büyümesine katkıda bulunmuş olacaksınız. Ailemizin genişlemesi ve bilime ilginin artması adına bu büyük desteğinizi bekliyorum. Bana bu düzeyde destek olmayı seçerseniz, hem içerikleri reklamsız izleyebilir, hem yüz yüze fikir alışverişi yaptığımız aylık toplantılara katılabilir.  hem de isminizi videolarımızın sonundaki teşekkür kısmında görebilirsiniz. ;) 

About

Merhaba ben Murat Peközcan, Bilim, kültür ve teknoloji alanında içerikler üretiyorum. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek isteyen ve bu alanlara ilgi duyan herkesi içeriklerimi izlemeye ve destek olmaya davet ediyorum.Goals
0% complete
Ayda 300$lık hedefime ulaşabilirisem, haftada en az bir video yayınlayarak yarı zamanlı bir iş olarak bu içerikleri paylaşmaya devam edebileceğim. Bunun yanında ekipmanlarımın da kalitesini artırarak sizlere çok daha kaliteli bir içerik sunma şansına sahip olabileceğim. 
1 of 3
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 35 exclusive posts
35
Links
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 35 exclusive posts
35
Links

Recent posts by Murat Peközcan

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits