Maya Grey lietuviškai

is creating Nemokamos online meditacijos
Select a membership level
Gausa
$2
per Online meditacija

Dėkoju Tau už tai, kad daliniesi savo gausa ir tiki šiomis online meditacijomis. Tavo dėka meditacijos srautas pasiekia dar daugiau žmonių. 


O man gera dalintis su Tavimi šiais privalumais:

* Tiesioginė online meditacijų transliacija per Patreon sistemą.
* Po transliacijos, meditacijos įrašas čia yra iš karto pasiekiamas Tau patogiu metu (kiti meditacijos dalyviai jos įrašą gauna tik po 3 dienų).


Gera kurti gėrį kartu!


Tegu Tavo dosnumas sugrįžta Tau šimteriopai!

22

patrons

About Maya Grey lietuviškai

Labas!
Esu Maya Grey. Jei skaitai šias eilutes, greičiausiai jau buvome susitikę online meditacijose. Dėkoju, kad užsukai čia ir nori pasidalinti savo gausa, kad galėčiau toliau vesti nemokamas online meditacijas.

Susipažinau su meditacija 2005 m. ir pasijutau, tarsi dykumos nualintas keleivis, išgėręs tyro vandens. Tai buvo taip gera, taip natūralu, taip ...teisinga! Iš pradžių pradėjau gilintis į šią techniką su pragmatiškais ketinimais: norėjau geriau miegoti, produktyviau dirbti, aiškiau mąstyti, lengviau priimti sprendimus. O kai šie dalykai tapo kasdienybe, supratau, kad mane daug labiau domina tai, kas yra už apčiuopiamo pasaulio ribų.

Vedu šias meditacijas, nes negaliu to nedaryti.Tai galimybė susitikti su žmonėmis už vardų ir formų. Tai labai svarbi mano kelio dalis, nes jų dėka galiu patirti ir įsisąmoninti daugybę svarbių dalykų. Ir tuo pačiu dalintis savo patirtimi su kitais, ieškančiais atsakymų viduje.

Todėl su atvira širdimi priimu Tavo dosnumą ir norą palaikyti online meditacijas prieinamas kuo didesniam ratui žmonių.
Goals
22 of 200 patrons
Tikiu, kad šios meditacijos prisideda prie teigiamų pokyčių žmonių gyvenime. Tad turėdama 200 rėmėjų, galėčiau sukurti darbo vietą žmogui, kuris administruotų šias meditacijas bei padėtų man spręsti technines problemas dar efektyviau. O aš tuo tarpu mmmm...medituoju :)
1 of 1

Recent posts by Maya Grey lietuviškai

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 5 exclusive posts
5
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 5 exclusive posts
5
Videos
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits