Mikk Pärnits

is creating Lootust

Select a membership level

Väga hea ja tore inimene
reward item
$4
per month
Hoiad mind elus
Reasõdur Saatana armees
reward item
$9
per month
Ligipääs kõikidele minu siinsetele lugudele.

2

patrons

About

Hei!

Selle asemel, et paigutada oma loomingut ning kirjutisi erinevatesse Eesti ajakirjandus- ja meediaväljaannetesse, alustasin ma oma Patreoni leheküljega. Lehekülje eesmärgiks on esmalt koondada kokku ühte konkreetsesse paika kõik, mida ma olen seni kinkinud ära kas tasuta või poolmuidu. Eesti honorarisüsteem on väga väike (kui mitte olematu). Samas on mul tekkinud teatud lugejaskond, kes tihti minu mõtteid lugeda sooviksid.

Teiseks mõtteks on omada kohta, mis oleks rohkem minu kontrolli all. See tähendab, kus oleks vähem trolle, rohkem arutelu ning eneseväljendusvabadust. 

Eesti (ja ka terve maailm) vajab alati uusi vaatenurki ning ideid. Neid mul on. Ma olen kirjutades kohanud inimesi, kes mind fiilivad. Ja kes kuulevad, mida ma tegelikult ütlen. Eestis on intelligentseid ja sooje inimesi väga palju. Kõige toredamaks tundeks on loomingu juures asjaolu, et lood kellegagi kasvõi korraks sideme. Et hetkeks tekib ühiskonnas inimestevaheline tunnetus. 

Minu arust on seda meie meediamaastikul vähe. Millal kuulsid uudistes või arvamusloos viimati sõna "armastus"? Või millal puudutas sind miski läbi kunsti? Mina ei loe uudiseid ja telekat ei vaata. Maailm pole inimnäoline, see on kiire ja kõrvulukustav tornaado. Ma tahan võtta aega, et lugeda ja kirjutada, kuulata ja mõtelda. Selleks kutsun ma teid endaga kaasa.

Minu Patreon on neile, kes mind juba ammusest ajast loevad kui ka neile, keda huvitab mida on ühel tavalisel eestlasel Eesti ning maailma kohta öelda. Kirjutan seda, mida sooviksin ise lugeda - midagi värsket ja inimlikku. Ole see muutus, mida maailmas näha tahad!
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 5 exclusive posts
1
Audio release
17
Images
1
Writing
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 5 exclusive posts
1
Audio release
17
Images
1
Writing

Recent posts by Mikk Pärnits

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits