Lubo Jurik

is creating Inspirational articles and podcasts
Select a membership level
Okoloidúci
$1
per month
$1 mesačne mi pomôže tvoriť viac nového, kvalitnejšieho obsahu.
Pravidelný návštevník
$3
per month
$3 mesačne mi pomôžu tvoriť viac nového, kvalitnejšieho obsahu. Plus tvoje meno a fotku (ak chceš) pridám na podstránku patrónov Sám Sebe Pán.
Fanúšik
$5
per month
$5 mesačne mi pomôže tvoriť viac nového, kvalitnejšieho obsahu, ktorý inšpiruje ešte viac ľudí. Plus tvoje meno a veľkú fotku (ak chceš) pridám na podstránku patrónov Sám Sebe Pán.

0

patrons

$0

per month

About Lubo Jurik

Ahoj.

Blog Sám Sebe Pán (samsebepan.sk) som založil v apríli 2013 s cieľom písať bez cenzúry o mojich životných skúsenostiach a tým inšpirovať čo najviac Slovákov a Čechov k tomu vybudovať si život podľa svojich predstáv. Mojim životným cieľom je pomôcť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť ich vysnívaný život - bez stresu, strachu a depresie, a s vnútorným pocitom naplnenia a spokojnosti.

4 roky po založení blogu, v apríli 2017, som s tým istým cieľom spustil aj „online rádio šou“ s názvom Sám Sebe Pán PODCAST. Písať články a nahrávať podcasty, ktoré inšpirujú a motivujú ľudí ako si ty, ma nesmierne vnútorne napĺňa. Bohužiaľ si však nemôžem dovoliť písať nové články a nahrávať nové podcasty až tak často, nakoľko ma blogovanie a podcastovanie neživí a musím sa venovať aj iným, komerčným aktivitám, aby som mal na nájom a živobytie.

Patreon umožňuje fanúšikom môjho blogu a podcastu, aby ma podporili v robení toho, čo milujem a čo zároveň pomáha tisícom ľudí. Ľuďom, ktorí sa hľadajú. Ktorí práve prechádzajú nejakým ťažkým životným obdobím. Ktorí majú strach a nevedia ho prekonať. Alebo ktorí iba hľadajú inšpiráciu a iné, alternatívne spôsoby žitia.

Patríš medzi nich aj ty? Podpor ma malou sumou každý mesiac a ja budem na oplátku tvoriť viac kvalitnejšieho obsahu, ktorý ťa inšpiruje.
Goals
$0 of $100 per month
Za $100 mesačne budem môcť najať človeka, ktorý mi bude pomáhať s prípravou a publikáciou článkov, vďaka čomu budem nové články písať a publikovať častejšie.
1 of 3