Jakub Michna

is creating Podcast about surfing

Select a membership level

Espresso
reward item
$2
per month

Každej, kdo mě pozve na virtuální presso, získá shout out na mém Instagramu. Navíc uslyší každou epizodu dříve, než ostatní. Už si zkusil dát do kafe kosový olej?
//
Everyone, who invites me for a virtual espresso, gets a shout out on my Instagram. Have you tried to put coconut oil to your cup of coffee?

Plochý bílý / Flat white
reward item
$4
per month

Každej, kdo mě pozve na virtuální flat white, získá shout out na mém Instagramu + na začátku každé epizody.  Navíc uslyší každou epizodu dříve, než ostatní. Už si zkusil dát do kafe kosový olej?
//
Everyone, who invites me for a virtual flat white, gets a shout out on my Instagram + on the beggining of every podcast episode. Have you tried to put coconut oil to your cup of coffee?  

Fanoušek / True fan
reward item
$20
per month

Seš corovej fanda podcastu? Nebo jenom nepiješ kafe? Vyber tuto odměnu a kromě shout outu na mém Instagramu + na začátku každé epizody získáš i jedinečný A3 plakát s podpisem (každý kus je originál!). Navíc uslyší každou epizodu dříve, než ostatní.
Pokud nemáš rád kafe, zkoušel si už kafe s kokosovým olejem?
//
Are you a core fan of this podcast? Or you just don´t drink coffee? You´´´´´´´ ll get a shout out on my Instagram + on the beginning of every episode + I´ ll send you a A3 poster (international shipping cost not included) - every piece is unique and signed! Don´ t like coffee? Have you tried to add a coconut oil?

4

patrons

$9

per month

About

// ENGLISH VERSION BELOW //
Vítej na Patreon kanálu projektu S Jakubem na vlnách! 

Jmenuju se Jakub Michna a jsem surfař na volné noze. Kromě toho, že je mým snem trávit každý den ve vlnách se snažím čas, kdy jsem uvězněný v Čechách využít k rozvoji české surfové komunity.

Show S Jakubem na vlnách jsem začal hned poté, co jsem poznal sílu a dopad podcastů. Prostřednictvím rozhovorů se známými i méně známými osobnostmi z české surf scény chci šířit myšlenku života podřízeného pronásledováním vln a zpříjemnit tak ostatním surfařům čekání na další surf trip.

Do Čech jsem přivedl také metodu speciálního surf tréninku na suchu, díky kterému má úplně každý možnost pracovat se svým tělem tak, aby byl u oceánu připravený a ulehčil si proces učení surfingu. Ve spolupráci s Pražským serfovým klubem pořádám dvakrát týdně pravidelné tréninky v Praze.

Jsem zakladatelem projektu SURFR - online magazínu, komunity a brand. Smyslem je sjednotit obsah z naší scény a zapojit tvůrce tohoto obsahu přímo do komunity. Proto se na tvorbě obsahu a projektu může podílet opravdu každý. A jelikož jsem vyrůstal na zahraničních surf klipech a videích, mrzelo mě, že u nás zatím ještě nic nevzniklo. Proto jsem dal dohromady team surfařů/nadšenců a natočili jsme plnohodnotné české video SURFR Movie, kde jsme zachytili současnou úroveň českýho surfingu. Film jsme dokončili hlavně díky zapojení celé komunity - 421 lidem, co přispěli na crowdfunding kampani. Abych dokázal sám utáhnout projekt SURFR, založil jsem stejnojmennou značku oblečení inspirovanou českým surfingem.

Veškeré vaše příspěvky z Patreon kanálu putují na financování podcastu - konkrétně nahrávací zařízení a mikrofon (které momentálně zapůjčuje Mike Straka).

Každý, kdo zde přispěje a stane se Patronem bude mít přístup k novým epizodám dříve, než ostatní!

Pokud nemáte možnost podcast podpořit finančně, nic se neděje. Existují další způsoby, které nezasáhnou do vaší peněženky - sdílení na sociálních sítích, recenze na iTunes nebo vaší oblíbené podcast aplikaci. 
Pokud byste měli zájem o jinou podporu podcastu, neváhejte mě kontaktovat na [email protected].

Díky všem, co podporují moje projekty a doufám, že se brzo potkáme ve vlnách!

//

Welcome to a Patreon channel for project "S Jakubem na vlnách" (With Jakub on the waves).

My name is Jakub Michna and I´m a Czech freelance surfer.
I started my podcast mainly to spread the surfing stoke in Czech republic but alson to faciliate other domestic surfer from the depressing time between the surf trips. So far I´ve had mostly Czech surfers on the podcast, but my dream is to interview random international surfers, travellers and locals during my surf trips around the world. Through those podcast I want to share inspiration for other surf junkies like me.

I´m also the founder of SURFR - czech online surf magazine, community and a surf brand. I started surf strenght training method for Czech surfers and we organise weekly trainings in Prague.

I started this channel to get some support for financing the podcast a it is not sponsored and I do it just in my free time. I´m lucky enough to be able to borrow the recording device from my good friend. But I´d love to make podcast anywhere anytime, especially during travelling. So every cent from you guys is gonna help me to get all the essential equipment and maybe it will even cover some of the 2487 cups of coffee I´ve drunk during podcast production.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 6 exclusive posts
6
Audio releases
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 6 exclusive posts
6
Audio releases

Recent posts by Jakub Michna

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits