Roman Maštalíř

is creating Strudel
Select a membership level
1/2 Espressa za měsíc ☕️
$1
per month

Přispějte $1 za měsíc a pomozte udržet obsah Strudelu bez reklamy. Zároveň podpoříte jedinečný projekt na českém internetu. 🎉

1x Espresso za měsíc ☕️
$2
per month

Přispějte $2 za měsíc a získejte přístup na připravovaný Strudel web zcela bez reklam. 🙌

1x Latte za měsíc 🥤
$4
per month

Přispějte $4 za měsíc a podpořte vznik jedinečné knihy "Strudel - tajný recept pro váš iPhone a iPad". Všichni, kteří přispějí 6+ měsíce získají elektronickou verzi zdarma. 📕

6

patrons

$11

per month

About Roman Maštalíř

Strudel na Patreonu v kostce

Podpořte vznik:
  • blogu strudel.cz, kde naleznete delší analytické články 1x za 1-2 týdny, např. můj život s klasickým Macem Pro z roku 2009 v roce 2019
  • audio podcastu, který bude audio formou týdeníku Strudel
  • knihy o iPhone a iPad, která vás naučí, jak zařízení používat na maximum!

O mně

Již od roku 2017 publikuji jedinečný týdeník Strudel, který se věnuje firmě Apple, jejím produktům a dalším technologickým novinkám. S pravidelností, v nemoci i při dovolené, každý pátek večer najdete v mailové schránce nové číslo Strudelu. 

Strudel vždy byl a bude bez reklamy. Hledám však cestu, jak projekt posunout blíže čtenářům a k tomu potřebuji vaši pomoc. Apple je moje hobby již 14 let. Tou dobou jsem se věnoval blogu maccast.cz, produkoval Apple audio podcast a společně s Vláďou Janečkem natočil i několik živých video podcastů. Dnes kromě Strudelu najdete moje články i v časopise Super Apple magazín.

O Strudelu

Nejen jako majitel firmy Touch Art, která úspěšně vyvíjí aplikace pro iPhone a iPad, ale i jako CEO startupu eventee, který má jednoznačně nejlepší aplikaci pro organizátory konferencí, mám bohaté zkušenosti s iOS i celým Apple ekosystémem. Apple produkty používám denně. Hledám nejlepší aplikace k práci, produktivitě i zábavě.

Ultimátní cíl projektu Strudel je publikování knihy, na které několik měsíců pracuji a jejíž dokončení plánuji na podzim 2019. Tato kniha bude obsahovat znalosti a zkušenosti s iPhonem a iPadem, které jsem za poslední dekádu nabyl. To vše v přehledné, jednoduché a čtivé formě.

Soutěž

Ve chvíli, kdy se podaří dosáhnout $100/měsíc, bude spuštěna soutěž o předplatné SuperApple magazínu. Losovat se bude každý měsíc.  $1 = 1 hlas. Výherce se může znovu účastnit až za 12 měsíců.
Goals
$11 of $50 per month
Podpořte vznik a spuštění blogu Strudel.cz, který bude zaměřen na delší a analytické články.
1 of 3

Recent posts by Roman Maštalíř