Tuesidaugiau

is creating Personalizuotas užrašų knygutes

Select a membership level

sumažintas knygutės formatas dovanų
$5
per idėja. Nėra mėnesinio mokesčio. Kiekvienas gali prisidėti kiek n
Nepriklausomai nuo paaukotos sumos, padovanosime sumažintą knygutės formatą, patalpintą pdf failę. Atsiųskite savo el. paštą bei pasirinktą Enneagramos tipo numerį el. paštu [email protected]
Nemokamas knygutės pristatymas.
$30
per idėja. Nėra mėnesinio mokesčio. Kiekvienas gali prisidėti kiek n
Paaukojus 30 $ ir daugiau pasirinktą knygutę atsiųsime nemokamai. Knygutę padovanosime surinkus visą sumą reikiamą publikavimui.

0

patrons

$0

per idėja. Nėra mėnesinio mokesčio. Kiekvienas gali prisidėti kiek n

About

Sveiki visi,

Esame Viltarė ir Simona, kurios visai neseniai nusprendė daugiau nebedirbti "rūsyje" ir į viešumą paleisti mūsų taip ilgai brandintą produktą - personalizuotas užrašų knygutes. Esame Jums paruošusios 9 personalizuotas užrašų knygutes, kurios paremtos Enneagramos mokslu. Enneagramos mokslas aprašo 9 skirtingus požiūrius į mus supantį pasaulį paliesdamas vaikystės šaknis, aprašydams, kas lėmė, jog išsiugdėme vienokias ar kitokias savybes. Prisiliečiama prie kiekvieno iš mūsų baimių, pasidalinant patarimais, kaip galime su jomis dirbti ir išlaisvinti savo asmenybę. Pats mokslas pakankamai sudėtingas, tačiau matydamos, kaip jis padeda mums ir mūsų aplinkiniams, nusprendėme, jog rasime, kaip jį pateikti kiekvienam suprantama forma. Iš to ir gimė mūsų 9 personalizuotos užrašų knygutės, kuriose pateikiamos gyvos žmonių istorijos. Visos knygutės parašytos pagalba žmonių, kurie tuose pasauliuose gyvena. Rasite kūrybinių užduočių, istorijų, įkvepiančių ir augimą skatinančių minčių, o svarbiausia pratimų, kuriuos atlikdami galėsite augti individualiai. Net ir nesigilindami į mokslo šaknis atrasite save ir galėsite kasdien padėti sau tobulėti. Pagrindinė mintis, kuria norime su visais pasidalinti, jog mumyse VISADA yra daugiau, negu mes galime matyti.
Esame unikalios asmenybės ir turime išskirtinius talentus padedančius visiems kartu būnant sukurti pilnatvę. Knygučių pagalba mes norime, kad žmonės iš tikrųjų pamatytų savo unikalumą jį pamiltų ir sugebėtų vertinti ir gerbti kitokį pasaulį. Knygučių pagalba būti savimi tiesiog lengviau.

Todėl prašome kiekvieno iš Jūsų, turint galimybę, prisidėti prie pirmojo knygučių tiražo išleidimo, kuris padėtų mums toliau realizuoti savo idėją. Net ir minimali suma gali būti lemianti ir padedanti. Kiekvienam prisidėjęs susisiekite, o mes atsidėkodamos atsiųsime sumažintą knygutės versiją patalpintą PDF formate. Paaukojusiems 30 eurų ir daugiau - pirmąją knygutę pristatysime nemokamai.
Ačiū, kad esi projekto „Tu esi daugiau“ dalimi. Prisijunk ir papasakok apie save. Kartu mes galime sukurti daugiau.
Nesvarbu, ką tau sakytų kiti. Prisimink, jog Tu visada esi daugiau.
Projekto „Tu esi daugiau“ įkūrėjos Viltarė ir Simona
Daugiau apie projekto idėją: www.tuesidaugiau.com
Goals
$0 of $7,000 per idėja. Nėra mėnesinio mokesčio. Kiekvienas gali prisidėti kiek n
Penkama suma yra vienkartinė. Kad galėtume išleisti pirmąsias knygutes visiems 9 skirtingiems tipams mums reikia turėti 7000 sumą. Turint šią sumą galėsime išleisti kiekvienos knygutės po 100 pirmųjų kopijų. Kiekvienam prisidėjusiam daugiau nei 30 eurų, pasirinkta viena knygutė dovanų!
1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits