Ufftenživot

is creating PODCASTY_ESEJE_KRESBY_KOMIKSY_BASNĚ

Select a membership level

UFF
reward item
$3
per month
Díky. Jsme rádi, že jsi jedna nebo jeden z těch, kdo upřednostňuje kvalitu nad kvantitou. Podporuješ vznik "prostoru" pro přemýšlení a hledání nových úhlů pohledu. Dostáváš přístup do sekce pro patrony tzn. - Jednou za měsíc video o tom, co právě děláme. Podcasty v předstihu před ostatními (bez úvodu vždy jen rozhovor a s možností stažení). Všechny záznamy našich inscenací. A Sára bude některé své kresby zveřejňovat jenom zde.
UFFTEN
reward item
$6
per month
Díky. Platí to vše, co u první odměny. Ale ještě k tomu nám můžeš napsat o rezervaci na představení a pokusíme se ti zařídit slevu. :-)
UFFTENŽIVOT
reward item
$12
per month
Díky. Platí to vše co u první odměny, ale jednou za měsíc u nás máš 1 lístek na představení zadarmo a jednu rezervaci se slevou. A především si nás dojal a budeme ti pravidelně posílat pohlednice.

0

patrons

$0

per month

About

Ufftenživot je české divadelní uskupení, které se věnuje autorskému divadlu, tanci, pohybu, novým médiím a slampoetry. Ufftenživot jsme taky hlavně my dva Sára Arnstein a Jiří Šimek a říkáme že -

Divadlo je zážitek a prostor pro sdílení, ve kterém se dá vrátit k něčemu, na co už jsme dávno zapomněli, na naši přirozenou spiritualitu, která je utlučená dnešním konzumním a rychlým způsobem života.

Naše inscenace vznikají tak, že si vždy vybereme téma které nám přijde důležité a pak jej zkoumáme a to tak hluboko jak to jen jde. V téhle výzkumné fázi většinou objevíme spousty informací, potkáme spoustu důležitých osobnosti, píšeme eseje, básně, monology nebo třeba nalezneme knihy na které svět zapoměl... Spoustu z toho co vznikne se nakonec během zkoušení vůbec do inscenace nevejde a proto jsme si založili Patreon aby jsme s vámi mohli tenhle proces sdílet a to skrze náš podcast Život on Air, Kresby a komiksy, eseje, básně, scénáře, tipy na inspirativní zdroje, nebo exluzivní pozvánky na naše workshopy a představení.

Jsme malý nezávislý soubor a nechceme to měnit a produkovat spoustu představení. Chceme tvořit pomalu a co nejvíce do hloubky neprodukovat pro produkci a vždy dát do každého nového projektu vše... KAŽDOU KORUNU KTEROU NÁM PŘISPĚJETE NEBUDEME MUSET VYDĚLAT JINDE A BUDEME MOCI STRÁVIT VÍC ČASU TVORBOU.

SPOLEČNĚ MŮŽEME UDĚLAT SVĚT JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍM.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Audio release
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Audio release

Recent posts by Ufftenživot

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits