AudioSagaBooki

is creating Audiobooki

0

patrons

$0

per month

About

Witaaaam bardzo serdecznie! :) Dziękuję, że mnie znaleźliście! :) Tęsknie za kontaktem za Państwem i cieszę się, że możemy się porozumieć w ten sposób! :)
Obecnie przygotowuję nagrania kolejnych książek i mam nadzieję, że wpadną Wam w ucho! Ogromnie dziękuję za wsparcie! Ta strona istnieje przez Was i dla Was, i to dzięki Wam mogę nadal nagrywać! Dziękuję! Czego możecie się spodziewać po tej stronie? Nagrań, nagrań i jeszcze raz nagrań!:) Będę nagrywać dopóki będzie się Wam chciało słuchać i, jak dotąd, wlewać w to całe serce i pasję! I mam nadzieję, że będzie to słychać! Jeżeli macie jakieś sugestie, prosze dajcie mi znać! Ten kanał jest dla Was i chciałabym, żeby przyjemnie się Wam słuchało! Narazie będę nagrywać na tej platformie. Pomimo, że zaczynam od początku, tym razem zaczynam z Wami - dzieki! :)

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o Groszowym Wyzwaniu?? ;) Pozdrawiam ciepło i do usłyszenia w kolejnym nagraniu! 

Do nowych Patronów - witaaam! Czytam książki z darmową domeną, wkładam w to dużo pracy, lamór i serducha, zeby umilić Wam dzień gdziekolwiek jesteście! :) Z kawą i waflami czekoladowymi w tle! ;)
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Audio releases
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Audio releases

Recent posts by AudioSagaBooki

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits