Cigonu Taboras

is creating Youtube videos
Select a membership level
$1
per month
$1
per month
Ačiū už litą. Šie pinigai bus panaudoti geram tikslui. Tai yra gumos pakeliui.

$2
per month
Pitakaaaaas!!! Ačiū už mažą kebabą! Dabar galėsiu pavalgyt.

3

patrons

$0

per month

About Cigonu Taboras

Aš bei mano komanda kuriame video šiame kanale jau daugiau nei dvejus metus. Kiekvienas mūsų daromas projektas užima daug laiko bei pastangų, ar tai būtų žaidimų video, filmų įgarsinimai ar gyvos transliacijos mūsų twitch.tv kanale. Vienam video padaryti reikia mažiausiai 3 valandų darbo. O gyvos transliacijos trunka virš 5 valandų. Mums niekas nemoka pinigų už tai ką darome. Per metus iš youtube partner programos gavome 130 litų. Šie pinigai buvo panaudoti naujai įrangai (mikrofonas, web kamera), dalis šių pinigų net buvo paaukoti labdarai. Ne, nejuokauju.

Mokėdami man pinigus mėnesine pasirinkta suma reikš, kad aš galėsiu nusipirkti geresnę įrangą video filmavimui, montavimui, įgarsinimui. Tai taip pat reikš, kad galbūt galėsiu kurį laiką iš to pragyventi, visą laiką skirti video darymui, gyvoms transliacijoms, filmų įgarsinimams.
SVARBU !
Jei kokiu atveju per mėnesį nebus išleista nei vieno video, mokėjimo būdas šioje sistemoje bus pakeistas, kad nereikėtų mokėti pinigų už tą mėnesį.
Goals
$0 of $100 per month
Surinkus 200 litų į mėnesį. Padarysime pilną jūsų pačių išrinkto filmo įgarsinimą. Su visa mūsų pačių sukurta istorija, muzika ir t.t.
1 of 2

Recent posts by Cigonu Taboras

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits