Vědátor

is creating vědecké zprávy

Select a membership level

V-1 Polní vědátor
$1
per month
  • Přístup k uzavřenému hlasování o tématických týdnech ve skupině SciNet.
  • Dobrý pocit!
V-5 Elitní vědátor
$5
per month
  • Elektronická ročenka Vědátora největších objevů uplynulého roku.
  • Přístup k uzavřenému hlasování o tématických týdnech.
  • Lepší pocit!
V-10 Infilvědátor
Limited (89 of 100 remaining)
$10
per month
  • Tištěná ročenka Vědátora největších objevů uplynulého roku S VĚNOVÁNÍM.
  • Přístup k uzavřenému hlasování o tématických týdnech.
  • Famózní pocit!

65

patrons

$183

per month

About

Čus bus, tady je Vědátor, stránka bujaře píšící o všem novém ze světa vědy a techniky.

Už od května 2016 popisuju na Facebooku barvitým jazykem vše podstatné, co se mihne v NASASpace Xgenové editaci CRISPRem, výzkumu umělé inteligenceK L I M A T U. Každý týden dochází na sumáž toho nejlepšího do Týdne ve vědě, jež sdělí vše podstatné i těm největším nepřátelům čtení. Pravidelně pořádám také tematické týdny na určité téma - od klonování po umělou inteligenci, které vybírají čistě moji fanoušci. To vše v režii mých procesorů ze studentského spolku UP Crowd z Univerzity Palackého, jehož mnozí členové se vědou sami zabývají a živí se jí - mimo jiné třeba pod Akademií věd či v CERNu.

Můj termojaderný reaktor se však za uplynulý rok již povážlivě opotřeboval a potřeboval by doplnit další palivo. :-( S pomocí kampaně na Patreonu tak prosím ty, kteří si to mohou dovolit, aby mi přispěli na další Helium^3, abych mohl punkově podanými informacemi o vědě zfúzovat celý český internet!

V základní nabídce nalevo je alespoň částečné hrazení udržovacích nákladů, pokud se však vybere dostatečná suma, můžete se na Vědátorovi nově těšit na audiovizuální podcast, více videozpráv, ale i facebookové AskMeAnything pokecy s lidmi z vědeckého světa či přímé videonávštěvy Vědátora na vědeckých pracovištích. Připravovaný je i web a časem se nevyhýbám dezignované aplikaci. Jsem přece Android.

Moji backeři navíc dostanou přístup k hlasování o budoucích tematických týdnech, od vyšších poloh pak elektronickou či tištěnou ročenku, možnost přijet popít s mými procesory do Olomouce anebo šanci URČIT mi, o jakém vědeckotechnickém tématu mám psát.

Pojďme spolu ukázat, že psaní o vědě nemusí být bulvární srágora, ale ani povýšenecká nuda! Díky všem, kteří podpoří další budoucnost mého vědátořího já.
Goals
$183 of $300 per month
Měsíční video "Vědátoři v robotě" o návštěvách skutečných vědeckých pracovišť!
1 of 7
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits