Akorenkurdi.com

is creating Guitar Chords&Tabs / Gitar Akor&Tab

1

patron

About

Değerli Arkadaşlar,

Seneler önce tek amacımız başka sitelerde yer verilmeyen, önemsenmeyen Kürtçe akor ve tabları paylaşabilecegimiz bir platform oluşturabilmekti. Hedef olarak belirlediğimiz bu adımlari çok uzun süre önce hayata geçirdik ve sitemizi hem içerik olarak hem de yazılım olarak iyi bir seviyeye getirdik, eksikleri olsa da :). Ancak son zamanlarda sitemize giren kisi sayısının fazlalığından dolayı site kotasını ikide bir aşıyordu ve haliyle kapanıyordu.
Bu gibi sorunların bir daha yaşanmamasi adına sitenin hosting ve trafiğini sınırsız yaptık. Haliyle bu paket biraz pahalı ve şuan öğrencilik yapmakta olan bizler için oldukça pahalı o yüzden ödemekte zorluk yaşıyoruz. Ödemelerin geçikmesi durumunda sitenin kapanabilme ve telif haklarının da elimizden alınma ihtimali var. Bu kadar emek verdiğimiz, kürtçe dili ve müziğine çok katkısı olan bir sitenin kapanması açıkçası bizi çok üzer.
Bu yüzden aklımıza gelen ilk sey bir bağış linki oluşturmak oldu. Bu vesileyle siz değerli arkadaşlarımızdan küçük de olsa(miktarı önemli değil damlaya damlaya göl olur misali :) ) bir katkı bekliyoruz. Bunun sağlanması durumunda sitemiz normal akışına devam edebilecek ve her zaman olduğu gibi geliştirilerek aktif kalabilecek.
Çok zorlu imkanlarla basladığımız ve tamamen kendi imkanlarımızla geliştirmeye çalıştığımız sitemiz Akoren Kurdi'nin devam edebilmesi adına eğer sen de bu çorbada biraz tuzum, karabiberim :) olsun diyorsan, Patreon linki üzerinden istediğin miktari girerek bağıs işlemene devam edebebilirsin.
Simdiden teşekkür ediyoruz.
Serkeftîn.
AkorenKurdi.com
Goals
1 of 100 patrons
1 - Sitemizin senelik Hosting ve Domain masrafları
Sitemize giren kişi sayısının fazlalığından ötürü aylık trafik ve domainin belli kotaları aşmasından dolayı kaynaklanan site kapanma durumlarının önüne geçmek için sınırsız trafik ve domain hizmeti alıyoruz 
2 - Site güncelleme masrafları (Yazılım-Programcı) 
Siteye yeni bazı uygulamaların eklenmesi ve hatalarının giderilmesi esnasında ihtiyaç duyduğumuz yazılım ve programcı masrafları
1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits