Youtune Web

is creating Web editörünüz

0

patrons

$0

per creation

About

Selam arkadaşlar .)
Bu site, '' Youtube'un Dibi '' hareketinden esinlenlenerek hazırlanmıştır. Youtube' un ezberci editörlük anlayışının da bu ihtiyacı doğurduğunu düşünüyorum. Genelde Türk'lerin hazırladığı Türkçe içerikler ve Türkçeye çevrilmiş diğer videolar ve kanallardan oluşur. Yararlı, verimli, fikir ve bilgi barındıran birçok kanal ve içerik mevcuttur.Bu sitede paylaşılan kanalların da tavsiyelerine ek, yoğun bir araştırma ve anket sonuçlarınca oluşan bir listedir. '' YOUTUNEWEB ''' teki kanalları şu an gezmeye başlasanız size eğitim, uzmanlık, bilgi, araştırma, kültür, tarih, çeşitlilik, keşif , arşiv, yetenek ve gelişim anlamında senelerce yetebilecek içerik sunuyor ki, bu sitedeki her kanal neredeyse her hafta yepyeni içeriklerle devamlı güncelleniyor.
'' YOUTUNEWEB '' şu an sadece Youtube' ta aktif olsada, Türkçe ve Türkçe' ye çevrilmiş siteler üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Bireysel bir çaba olarak başlamıştır
ama alttaki ''Patreon'' tuşuna tıklayıp minik bağışlarınızla, domain ve site masrafları, editörlük ( edit, güncelleme ve arastırma ) ve belki de hayalimizdeki editörlerle büyüyebilecek, potansiyel, sürdürülebilir bir olusumun parçası olabilirsiniz.
Daha verimli bir deneyim ve sınırsız içerik potansiyeli ile gelecege tutunup eskide kalmayıp, gelişmek için, İyi Seyirler.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits