Žaidimų Balsas

is creating Žaidimų apžvalgos, naujienos, technika. Livestreams

Select a membership level

Diena su Žaidimų Balso Balsu
Limited (3 of 3 remaining)
$1,000
per month
Pas Jus atvyks pats Žaidimų Balso Balsas ir su Jumis žais įvairius žaidimus tiesiog Jūsų namuose.

Jei pageidausite ir bus techninės galimybės, surengsime 8h Livestreamą, tiesiai iš Jūsų Namų. 

+ Prieš tai išvardinti bonusai išskyrus ribotus bonusus 

24h streamas kartu su Žaidimų Balso Balsu
Limited (2 of 2 remaining)
$2,000
per month
Pas Jus atvyks Žaidimų Balso Balsas ir surengs 24h streamą Jūsų namuose kartu su Jumis!

Visas sąlygas aptarsime kai paremsite mus ;)

Žaidimų Balso Generalinis rėmėjas
$3,500
per month
- Reklamuosime Jus ar Jūsų prekės ženklą kiekviename video visą mėnesį. Mes turime šiokių tokių apribojimų, apie kuriuos pašnekėsime kai paremsite mus. Bet esmė paprasta. Jei jūsų reklama nebus kažkas antimoralinio, įžeidžiančio kitus žmones ir proto ribose, mes tikrai susitarsime.

 + Anskčiau išvardinti bonusai išskyrus ribotus bonusus.  

0

patrons

$0

per month

About

"Žaidimų Balsas" Kas tai? Trumpa istorija Žaidimų Balsas, tai internetinis projektas apie kompiuterinius žaidimus. Pirmas video į pasaulį paleistas dar gūdžiais 2011 metais. Tuomet buvo tik viena rubrika "Žaidimų Pristatymai" Nuo to laiko projektas sparčiai augo, kito, keitėsi ir brendo. Sukurtas vieno žmogaus iniciatyva, Žaidimų Balsas patraukė akį dar vienam darbščiam žaidimų entuziastui, Sigitui. Jo iniciatyva pasaulį išvydo ir pirmosios ŽB Žaidimų Naujienos, kurios Lietuvaičius džiugino ne vienerius metus.

Pirmos Žaidimų naujienos 2012.11.15 Balsas toks dar neatidirbtas :) - AČIŪ tau Sigitai, girdžiu skambant iš geltona, žalia, raudona nudažyto krašto geimerių namų. Dar ir dabar Marijos žemėje apraudama netektis ir liejamas apmaudas, kad ši savaitinė laida dingo iš eterio.

Paskutinės Žaidimų Naujienos 2016.04.18 Balsas jau kietesnis :)Daugelis žiūrovų ieško alternatyvų, bando žiūrėti tiek kitus Lietuviškus projektus, tiek užsienio laidas, bet mes nuolatos sulaukiame laiškų, komentarų ir prašymų atgaivinti populiariausas Lietuvoje Žaidimų Naujienas su visų mylimu laidos vedėju Žaidimų Balso Balsu.
Čia kiek išsiplėtėme apie Žaidimų Naujienas :) Tęsiame istoriją toliau.

Per visą gyvavimo istoriją komandos branduolį sudarė 2 pagrindiniai veikėjai ŽB Balsas ir Sigitas. Visi kiti komandos nariai nuolatos kito. Bet vieną dieną į mūsų pašto dėžutę pasibeldė dar vienas darbštus, kūrybingas ir nuolat tobulėjantis pilietis Dominykas. Atlaikęs įtemptą darbų ir mokslų grafiką, bei nuolatini žaidimų testavimą, jis išaugo į tikrą komandos narį.

- Ačiū tau Dominykai. Ir vėl tie balsai iš geimerių namų :)

Dominyko darbelis
Kas jau padaryta?

Per šiuos gyvavimo metus sukūrėme daugybė video (Daugiau nei 800) ir šis skaičius nuolatos auga. Pripasakojome daugybė naujienų iš žaidimų pasaulio, supažindinome su naujausia žaidimų įranga, pristatėme ir apžvelgėme naujausius žaidimus, tiesiogiai kartu su Jumis žaidėme sream'uose ir transliavome E3 parodą. Patarėme kaip išsirinkti naują žaidimų PC ir kaip susirinkti jį pačiam.


Sukaupėme didžiulę armiją žiūrovų youtube erdvėje ~ 51000 ir facebook fanų bazę ~ 24000.
Per tiek metų įrodėme, kad galime būti profesionalūs, informatyvūs, tikslūs ir kūrybingi.

Problemos
Mus visą laiką stabdė tik vienas dalykas - finansai. Lietuvoje su jais visiems sunku. Bandėme įvairius rėmimo ir rėmėjų paieškų variantus, bet nei vienas nepasiteisino. O minčių kūrybai turime tikrai daug ir norime džiuginti Lietuvaičius toliau.

ŽB komanda, tai žaidimų entuziastai aukojantys savo laisvalaikį šiam reikalui. Kas dirba, kas mokosi, kas vergauja. Norint projektą kurti pilnu pajėgumu, reikia skirti daugiau laiko. Ir svarbiausia, išlaisvinti Žaidimų Balso Balsą iš vergovės ir gražinti jį pilnai į Žaidimų Balso projektą, kur jam ir vieta.

Kaip sugrąžinti Žaidimų Naujienas?
Tiesiog prisidėkite prie projekto kaip rėmėjai. Jei kiekvienas žiūrovas kiekvieną mėnesį galėtų skirti projekto rėmimui nors po 1 Eurą, kas tikrai nėra daug, projektas ir toliau sėkmingai klestėtų ir toliau augtų, bei džiugintų Jus Žaidimų Naujienomis. 

Kaip tai veikia?
Kiekvienas žiūrovas gali paremti Žaidimų Balso projektą, pasirinkti mėnesinę skiriamą sumą ir gauti idomius ir iskirtinius bonusus.

Ką mes prižadame?
Kurti įdomius ir informatyvius video, kompiuterinių žaidimų tematika.
Prenumeratoriai turės išskirtinę teisę siūlyti idėjas naujoms laidoms. Mes norime kurti smagius video, kurie mūsų nuomone yra svarbūs ir naudingi Lietuvos žaidimų mėgėjams.

Pagrindinis Tikslas

Sugrąžinti Žaidimų Balso Balsą į projektą, išlaisvintį jį iš vergovės. Atitraukti kitus komandos narius nuo kitų darbų. Pastovus finansavimas garantuoja reguliariai kuriamą turinį.

Kaip tai padaryti?
Reikia surinkti 3500 EUR mėnesinės prenumeratos sumą. Ir tu gali būti vienas iš rėmėjų

Ką Jūs gausite?

Kas savaitinę Žaidimų naujienų laidą su Žaidimų Balso Balsu.
Ir toliau išliks esamos rubrikos kaip Žaidimų Apžvalgos, Žaidimų Techninės įrangos pristatymai.
Projektas vėl įgaus pagreitį ir toliau augs.

Koks bus toliau Žaidimų Balso turinys sugrįžus Žaidimų Balso Balsui?

Jau dabar Žaidimų Balso Balsas ir komanda turi galybę idėjų, kurioms įgyvendinti reikia Žaidimų Balso Balso, Sigito ir Dominyko laiko.
Tikėdami savimi ir prenumeratorių susidomėjimu, priklausomai nuo surinktos sumos, planuojame ir toliau kelti naujus tikslus ir plėsti turinį. Sekantys augimo žingsniai būtų tokie.
  • Pasitelkus profesionalius didelė patirtį turinčius žaidėjus, sukurti CS:GO, LOL, DOTA2, Minecraft, FIFA, NBA, GTA ir kitų populiarių žaidimų apmokymų video ciklą, kurį pažiūrėjęs kiekvienas galės tapti geresniu žaidėju ir pasiekti daugiau pergalių.
  • Rengti atskirą CS:GO naujienų laidą kurioje pasakosime apie nuolatinius pasikeitimus šiame žaidime, kur ir kokius case'us įsigyti pigiau, kur ir kada kokias transliacijas galima pažiūrėti, kaip sekasi Lietuviams CS:GO mėgėjams ir profesionalams.
  • Rengti atskirą video ciklą, kur kokius žaidimus ir žaidimų įrangą įsigyti pigiau, kaip sutaupyti perkant geiminimo įrangą ir t.t.
  • Rengti Lietuviškus Stream'us pristatant naujausius ir ne tik žaidimus tiesioginiame eteryje.
  • Sugrąžinti TOP 10 rubriką.
  • Rengti naują laidą apie Filmus (Filmų apžvalgos, naujienos).
  • Rengti naują laidą apie naujausias technologijas ir jų įdomybes (kaip kažkada buvo NKTV, IT+ ir t.t.).
  • Ir dar turime paruošę daugybę naujų idėjų, kurias atskleisime su laiku. Juk žinote kokie mes kūrybingi :)

Žaidimų Balso Balso kūrybos akibrokštaiBalandžio 1-os pokštaiČia galite pažiūrėti galybę video specialiomis temomis

Žaidimų naujienos - https://www.youtube.com/watch?v=pR1ybKK3IwA&index=...
Naudingi video - https://www.youtube.com/playlist?list=PLGsbmpWqV0s...
Žaidimų techninė įranga - https://www.youtube.com/playlist?list=PLGsbmpWqV0s...
Visus video rasite mūsų kanale youtube - https://www.youtube.com/user/gamesvoicelt

Koks bus toliau Žaidimų Balso turinys nepasiekus šio tikslo?
Žaidimų Balso Balsas emigruos ir Lietuvoje ir toliau mažės kūrybingų ir laimę sugebančių suteiktį žmonių. Reiškia Lietuvoje problema ne tik politikiuose, bet pačiuose žmonėse. Jie sugeba tik bambėti ir nemoka susitelkti ir padėti vieni kitiems siekdami bendrų tikslų.
Kažkurį laiką turinys bus toks kaip dabar, tai yra nebus Žaidimų Balso Balso su Žaidimų Naujienomis. Jūs Matysite nereguliarias žaidimų apžvalgas ir žaidimų įrangos pristatymus. Žaidimų Balso projektas, bet kurią dieną gali nustoti gyvuoti ir be Jūsų paramos dings iš Lietuvos žemėlapio.

Bet mes tikime, kad susibūrę į darnų kūrėjų ir nuolatinių rėmėjų būrį pasieksime šį tikslą. Jūs mus remsite, o mes Jums dirbsime džiugindami naujais darbais, šiais niūriais laikais. Tik padėdami vieni kitiems, Remdami vieni kitus galime atkurti Stiprią Lietuvą su Stipriomis Asmenybėmis. Visa tauta gali pakilti kaip Feniksas iš Pelenų. Baikime engti vieni kitus, o susiburkime į darnų Kumštį. Kartu Mes Jėga. 

Na visai neblogai čia skėliau :)


Turite kokių paramos pasiūlymų ar klausimų? Rašykite mums [email protected]

Goals
$0 of $3,500 per month
Žaidimų Naujienų sugrįžimas su Tikru, Senu, Geru. Pamėgtu Žaidimų Balso Balsu. Žaidimų Naujienos pasirodytų kartą per savaitę.
1 of 1

Recent posts by Žaidimų Balsas

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 9 exclusive posts
1
Writing
8
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 9 exclusive posts
1
Writing
8
Videos
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits