Zamazura

is creating some illustration of character Lapsha and more ;)

Select a membership level

Скибка хліба голубу
$1
per month
За ці гроші можна дивитися закриті пости про папір та майже всі підручні матеріали. 
Скибка хліба з маслом
$3
per month
- всі підручні матеріали 

- електронні матеріали

Підписка на епл мюзік, але не епл мюзік.
$5
per month
- папір та всі підручні матеріали 

- електронні матеріали

- всі мої скетчі, які заховані в темній печері під покровом ночі0

patrons

$0

per month

About

Ласкаво прошу!


Мене звати Каміла, однак часто працюю під псевдонімом Замазура. Я молода художниця-живописниця, яка мріє створити безліч картин, листівок, наліпок, постерів та іншого стафу! Але щоб втілити в життя мою мрію мені потрібна фінансова підтримка. В реальному житті дуже важко поєднувати звичайну роботу з мистецтвом, адже творча робота вимагає повної віддачі та сил, а муза дуже образлива панянка і не терпить зраду з іншою роботою, тому мені потрібна Твоя допомога.

Навіщо мені допомагати?
Все вкрай просто! Якщо Ти мені допоможеш, тоді я зможу купувати матеріали для своїх робіт (фарби, пензлі, полотна, тощо). Плюс до того я зможу отримати підписку на Фотошоп легально, а не з тих темних і сумнівних закутків Інтернету. 

І що це дасть?
Я, в свою чергу, роздрукую всі свої малюнки, створю купу листівок та наліпок і здійсню свою мрію! Плюс до того на цій платформі я покажу і розкажу про все, чого сама навчилася в художньому плані. Розповім про все, що Ти забажаєш і захочеш дізнатися! Ти можеш бути як і спостерігачем, так і підмайстром в мене, наче в період, коли жив-був добрий вуйко ренесанс.  Але про це потім ;)

Скільки?

Навіть 1$ буде добре, це як-не-як 26 гривень! Як то кажуть: "Зі світу по нитці - бідному сорочка".

А якщо в мене нема грошей?

Нічого страшного, в мене теж! Всі мої роботи і фотографії досі у відкритому доступі і я буду дуже рада підтримці у вигляді лайку, або коментаря.

Як все це працює?
Легко і просто! Ти оформлюєш підписку на мій патреон та обираєш суму і яка за дану суму буде відкриватися інформація. Якщо я Тобі перестану подобатися, то ти в будь-який момент зможеш скасувати відписку (що розіб'є моє серце, звісно ж). 


Goals
$0 of $100 per month
Якщо все дійде до цієї суми (звучить казково), то я розіграю серед патронів (Вас) КРУПНУ РИБКУ!  В пакет Крупної Рибки входить вся моя продукція, яка існуватиме на той момент. 
1 of 1

Become a patron to

1
Unlock 1 exclusive post
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Zamazura

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits